Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

Типовий договір

     Договір про надання комунальним підприємством «Жовтоводський водоканал» Дніпропетроської обласної ради» для потреб населення послуг з централізованого питного водопостачання та водовідведення є ПУБЛІЧНИМ і його умови встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.

     Відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України, публічним є договір, в якому одна сторона - підприємець взяла на себе обов'язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться.

     Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.

     Підприємець не має права надавати переваги одному споживачеві перед іншим щодо укладення публічного договору, якщо інше не встановлено законом.

     Підприємець не має права відмовитися від укладення публічного договору за наявності у нього можливостей надання споживачеві відповідних товарів (робіт, послуг).

     У разі необгрунтованої відмови підприємця від укладення публічного договору він має відшкодувати збитки, завдані споживачеві такою відмовою.

     Актами цивільного законодавства можуть бути встановлені правила, обов'язкові для сторін при укладенні і виконанні публічного договору.

     Умови публічного договору, які суперечать частині другій цієї статті та правилам, обов'язковим для сторін при укладенні і виконанні публічного договору, є нікчемними.

     Завантажити можно тут

   

Зараз 67 відвідувачів та жодного зареєстрованого відвідувача на сайті

   
© КП "Жовтоводський водоканал"