peremoga

   
   

Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

ikarta1

   

thanks4pay war

   

Типовий договір

   У зв`язку з набранням чинності «Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019р. №690, послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для потреб населення здійснюються на підставі укладення договору, який має відповідати типовому договору.

   Нова форма типового договору є публічною. Його умови встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.

   Відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України, публічним є договір, в якому одна сторона - підприємець взяла на себе обов'язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться.

   Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.

   Підприємець не має права надавати переваги одному споживачеві перед іншим щодо укладення публічного договору, якщо інше не встановлено законом.

   Підприємець не має права відмовитися від укладення публічного договору за наявності у нього можливостей надання споживачеві відповідних товарів (робіт, послуг).

   У разі необгрунтованої відмови підприємця від укладення публічного договору він має відшкодувати збитки, завдані споживачеві такою відмовою.

   Актами цивільного законодавства можуть бути встановлені правила, обов'язкові для сторін при укладенні і виконанні публічного договору.

   Умови публічного договору, які суперечать частині другій цієї статті та правилам, обов'язковим для сторін при укладенні і виконанні публічного договору, є нікчемними.

   Це означає, що умови договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, а договір не потребує двостороннього підписання сторонами письмової форми договору, а може бути укладений за спрощеною процедурою лише шляхом приєднання споживача до запропонованого договору в цілому.

   Фактом згоди споживача про приєднання до умов цього Договору є отримання Виконавцем – КП «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради» поданої споживачем заяви – приєднання до умов договору на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення побутовим споживачам за формою, яку можна завантажити нижче, та/або сплачений споживачем рахунок постачальника за послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

   З моменту приєднання до умов Договору (акцептування договору) споживач та Виконавець КП «Жовтоводський водоканал» ДОР» набувають всіх прав та обов'язків за Договором та несуть відповідальність за їх невиконання (неналежне виконання) згідно з умовами Договору та чинним законодавством України.

     Завантажити можно тут

   

Зараз один відвідувач та 33 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    andr507 , paselka , smilin , Vladkol1952 , 4640640 , vitom146 , 0994588798 , neo_ua2 , vas , Gavrulova , dima1 , kristisha_86 , 0669610848 , Сокол , Dana.80 , Kushka1952 , 0957568162 , Arabeski , anyakurchenko , 1946Adam1946 , kenold83 , valeriy14 , natali_gitnik@mail.ru , Алена119 , elena1380@ukr.net , Фортуна Т. , Viktor20_z , lanovanatalya73 , +380667351779 , ognatenko1987 , vdubova808 , irina_bakhtyn
   
© КП "Жовтоводський водоканал"