peremoga

   
   

Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

ikarta1

   

thanks4pay war

   

28.02.2022 р.  

Повідомлення
про публічну пропозицію (оферту)
Комунального підприємства «Жовтоводський водоканал»
Дніпропетровської обласної ради»

про укладення Публічного індивідуального договору приєднання
про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

   Відповідно до положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (в редакції Закону України від 03.12.2020 року № 1060), Постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 року № 690 (зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 року № 85), статей 633 та 634 Цивільного Кодексу України Комунальне підприємство «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради»   (КП «ЖВК»ДОР») розміщує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (далі по тексту – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в житловому будинку (багатоквартирному або індивідуальному), інших об’єктів нерухомого майна або водопостачання та/або водовідведення в житловому будинку, приєднаних до внутрішньобудинкових мереж, які отримують послуги для задоволення власних потреб, а також для забезпечення господарських, технологічних (власних) потреб багатоквартирного будинку в цілому.

   Договір розміщено на офіційному веб-сайті КП «ЖВК»ДОР» (виконавця послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення) https://evk.dp.ua  у вільному доступі.

   З огляду на те, що цей Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

   Фактом приєднання споживача до умов договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання (додаток до договору), сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

  Цей Договір розроблений на основі Типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 року № 85, яка набрала чинності 04.02.2022 р.

   Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з моменту його розміщення на офіційному веб-сайтові КП «ЖВК» ДОР» https://evk.dp.ua власники/співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з  КП «ЖВК»ДОР».

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР  про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем).

  ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ до індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

   Плата виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання, складається  з:
–    плати за послугу, що розраховується виходячи з розміру затверджених цін/тарифів на відповідну комунальну послугу та обсягу спожитих комунальних послуг, визначеного відповідно до законодавства;
–   плати за абонентське обслуговування, яка не може перевищувати граничний розмір, визначений Кабінетом Міністрів України.

   Інформація про розміри платежів, які сплачуватимуть споживачі за індивідуальними договорами про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем).

  Інформація щодо якісних та кількісних характеристик послуг з водопостачання та водовідведення на території територіальної громади м. Жовті Води, на водопровідних та каналізаційних мережах, що знаходяться на балансі комунального підприємства "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради.

   

Зараз 179 відвідувачів та 43 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    svetikgv , Vita , nim26 , jiumoh , djljrfyfk , seleverstova , vika.kosiackova , verasa , dys85 , blancos766 , nomid , dima1 , kristisha_86 , Gordinski12 , запорожский 1990 , uslistyyy , МАМРЕНКО_ЕЛЕНА , AlekseyZaycev , aleksey.moroz.57@i.ua , alexvoldim@gmail.com , vladbas12 , taranAA , ninokom , sikoranina56@gmail.com , Ружина , Qyrich , u_a_litkina , 8mart.18 , Natali , Ann.peleptii@gmail.com , Drwhite , 0971677656 , 0409nataliya@gmail.com , olga.krivorychenko , OlgaEpimakhova , 0504805564 , pav1992 , Oleynikvd , ybprfz , +380959017150 , Killtool , pogrebnoy6229@gmail.com , Дорофеев-В
   
© КП "Жовтоводський водоканал"