Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

Офіційний сайт комунального підприємства "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Аварійно-диспетчерська служба КП «ЖВК»ДОР» повідомляє

Подробиці

04.08.2021

remont4 серпня 2021 року дільницею водопровідних мереж проводяться наступні роботи:

1. Перевірка запірної арматури та її обслуговування на магістральних водоводах ПВ-ТЕЦ та ПВ-СКЦ від вул. Маяковського до прув. Запорізький.

2. Ремонт пожежного гідранту  по провулку Дружби без відключень споживачів від питної води.

3. Усунення витоку на водопровідній мережі лікарняного містечка по вулиці Кропоткіна.

УВАГА!
Після усунення аварій, на водопровідній мережі та відновлення водопостачання, можливе незначне короткострокове погіршення органолептичних показників питної води – кольоровості  та каламутності.
Підприємство приносить вибачення в зв’язку з тимчасовими незручностями, пов’язаними з відсутністю питної води у ваших помешканнях.

КП «ЖВК» ДОР» інформує! (оновлено)

Подробиці

19.07.2021

   Станом на 14.06.2021р. зупинив свою роботу канал Дніпро-Інгулець, а відповідно транзитний пропуск Дніпровської води через водоскидні споруди Іскрівського водосховища з 22.06.2021 року призупинено.  Періодично, у відповідності до «Правил експлуатації Іскрівського водосховища», підприємство здійснює санітарні попуски води із водосховища в нижній б’єф річки Інгулець. Шановні мешканці міста будьте обережні в разі перебування на відпочинку на річці Інгулець, дотримуйтесь правил безпеки під час перебування на водоймах не наражайте себе і близьких на небезпеку.

   На 19.07.2021р. всі об’єкти систем централізованого водопостачання та водовідведення комунального підприємства «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради»  працюють в штатному режимі.

   Питна вода, яка подається в розподільчу мережу міста,  відповідає всім вимогам нормативного документу ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

   На сьогоднішній день за заявками та скаргами мешканців міста на органолептичні  показники питної води, підприємство здійснює планові та позапланові промивання вуличних водопровідних мереж.

   У відповідності до графіку планово-попереджувальних ремонтів з метою покращення водопостачання, здійснюється заміна дільниці водопровідної мережі по вулиці Осіння із використанням поліетиленових труб ПЕ110 мм, довжиною 330 метрів, що дозволить з’єднати системи централізованого водопостачання районів Водобуд та Весело Іванівка.

У В А Г А !!!

   В зв’язку з проведенням 22.07.2021 та 23.07.2021 робіт з підключення ділянки трубопроводу системи централізованого питного водопостачання Ø 110 мм. буде тимчасово призупинено питне водопостачання абонентів за адресами:

Вулиця Володимира Великого будинки 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 25, 29.
Вулиця Осіння будинки 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.

   Підвіз питної води для мешканців вказаних будинків буде забезпечений транспортом КП «ЖВК» ДОР».

   Крім того виконуються аварійно-відновлювальні роботи на трубопроводі питного водопостачання Ø300мм по вулиці Заводській, що тимчасово може спричинити відсутність питної води в часи максимального водорозбору на верхніх поверхах багатоповерхової забудови по вулиці Заводській. За вище зазначеними обставинами, просимо вибачити споживачів за вимушені незручності, відновлення водопостачання плануємо виконати до 23.07.2021 року.

   Прохання до споживачів послуг підприємства, у разі виникнення питань, щодо якості питної води,  звертатися до аварійно-диспетчерської служби для своєчасного реагування по усуненню зауважень за наступними телефонами:

- 095-234-74-82 
- 067-557-62-28

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНОЇ РОБОТИ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Подробиці

   На виконання Плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік, затвердженого розпорядженням КМУ від 28.12.2020р. № 1659-р, з метою запобігання виникненню нещасних випадків на водних об’єктах міста Жовті Води в структурних підрозділах підприємства було виконано такі заходи:
•    Проводились тематичні зустрічі та роз’яснювальна робота на тему: «Запобігання загибелі людей на водних об’єктах міста».
•    В куточках та на стендах з охорони праці, цивільного захисту та пожежної безпеки розміщено інформаційно-довідкові матеріали відповідної тематики.

ot20210706

 •    На гідротехнічних спорудах перевірено та поновлено попереджувальні знаки «КУПАТИСЬ ЗАБОРОНЕНО», «САНІТАРНА ЗОНА» та буї.

Інформація по ситуації, що склалася в с. Суха Балка

Подробиці

   Питання передачі інженерних мереж водопостачання і водовідведення селища Суха Балка неодноразово, починаючи з 2000 року, підіймалося за ініціативою ДП «СхідГЗК», в підпорядкуванні якого на той час знаходився його окремий структурний підрозділ - «Агроцех Жовторічанський».

   «Агроцех Жовторічанський» ДП «СхідГЗК» вів свій окремий бухгалтерський облік та був на повному господарському самозабезпеченні. Серед основних засобів даного підприємства знаходились і об’єкти водопостачання та водовідведення.

   Об’єкти та мережі централізованого водопостачання та водовідведення ніколи не були на балансі КП «ЖВК» ДОР».

   В 2010 році Міністерством енергетики та вугільної промисловості України за ініціативою ДП «СхідГЗК» його сільськогосподарський підрозділ був реорганізований в окрему господарську одиницю, в результаті чого створено Державне підприємство «Аграрний цех «Жовторічанський» під сферою управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Об'єкти соціальної інфраструктури та забезпечення життєдіяльності селища Суха Балка, а саме споруди приготування питної води, водопровідні та каналізаційні мережі, за результатами реорганізації, здійсненої в свій час ДП «СхідГЗК», перейшли на баланс суб’єкту господарювання ДП «Аграрний цех «Жовторічанський».

   Господарським судом Дніпропетровської області у судовому засіданні 05.07.16р.  у справі №38/5005/6563/2011 було прийнято ухвалу про визнання ДП «Аграрний цех» Жовторічанський» банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру.

   Жовтоводською міською радою VII скликання 14.09.2016 року було прийнято рішення  за № 581-16/ VII про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Жовті Води об’єктів державної власності ДП «Аграрний цех» Жовторічанський», в переліку яких знаходяться системи централізованого водопостачання та водовідведення.

   Крім того 27.09.2018 року та 23.05.2019 року ухвалами Господарського суду Дніпропетровської області у справі № 38/5005/6563/2011 за заявою дочірньої компанії «Дніпрооптбакалія» до ДП «Аграрний цех «Жовторічанський», зобов’язано Жовтоводську міську раду, без додаткових умов, прийняти до комунальної власності територіальної громади м. Жовті Води об’єкти, які знаходяться на балансі Державного підприємства «Аграрний цех «Жовторічанський».  До  сьогоднішнього часу Жовтоводською міською радою ухвали Господарського суду не виконані.

   Пряме ігнорування з боку органів місцевого самоврядування вкрай важливого питання, щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Жовті Води  майна ДП «Аграрний цех «Жовторічанський», унеможливлює визначення балансоутримувача інженерних мереж, а відповідно й відповідальної особи за належний стан і обслуговування об’єктів водопостачання с. Суха Балка та забезпечення мінімізації втрат питної води в цих мережах. Через зазначені вище обставини, ситуація стала критичною та виникає загроза стабільного питного водопостачання селища Суха Балка, що є територіальною громадою міста Жовті Води.

   За вище зазначеної ситуації з процедурою передачі інженерних мереж централізованого водопостачання та водовідведення, вже не перший рік існує факт виливу стічних вод з житлових будинків, обладнаних системою централізованого водовідведення даного населеного пункту, через відсутність каналізаційної насосної станції, на рельєф та в балку. Балка має пряме сполучення з річкою Жовта, відповідно, як наслідок, існує можливість прямого екологічного забруднення річки Жовта і території населеного пункту с. Суха Балка.

   На підставі викладеного вище, на сьогоднішній час вирішення проблем з централізованого водопостачання та водовідведення селища Суха Балка не залежать від КП «ЖВК» ДОР». В цивілізованих громадах нашої держави такі питання як організаційно, так і фінансово повинні вирішуватись на рівні та за участі органів місцевого самоврядування.

uhvala1uhvala2

КП «ЖВК» ДОР» інформує!

Подробиці

   Станом на 14.06.2021р. зупинив свою роботу канал Дніпро-Інгулець, а відповідно транзитний  пропуск Дніпровської води через водоскидні споруди Іскрівського водосховища з 22.06.2021 року призупинено.

   На 25.06.2021р. всі об’єкти систем централізованого водопостачання та водовідведення комунального   підприємства «Жовтоводський водоканал» працюють в штатному режимі.

   Питна вода, яка подається в розподільчу мережу міста, відповідає всім вимогам нормативного документу ДСанПіН 2.2.4-171-10.

   На сьогоднішній день за заявками та скаргами мешканців міста на органолептичні показники питної води, підприємство здійснює позапланові промивання вуличних водопровідних мереж, з подальшим переходом промивок в зону тупикових мереж районів с. Весела Іванівка та Водобуд. В результаті вищезазначених заходів прискорився водообмін резервуарів чистої води на водопровідних очисних спорудах, що в свою чергу призвело до з’явлення вільного активного хлору, а відповідно і запаху дезинфіктанту (хлору) у розподільчій мережі міста, який мешканці сприймають як хімічний привкус води.

   Крім того в результаті підвищення температури навколишнього середовища (в тому числі і питної води) та у разі наявності застійних зон, можливе погіршення органолептичних показників питної води (забарвленість, каламутність та запах).

   Прохання, у разі виникнення подібної ситуації,  звертатися зі скаргою до аварійно-диспетчерської служби для своєчасного реагування по усуненню проблем з якістю питної води за наступними телефонами:

- 095-234-74-82 
- 067-557-62-28

   

Зараз 63 відвідувачів та один зареєстрований відвідувач на сайті

    gruzdovoleg
   
© КП "Жовтоводський водоканал"