Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Офіційний сайт КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Аварійна ситуація на каналізаційному колекторі по вул. Кропоткіна

Подробиці

УВАГА!
Термінова інформація щодо аварійної ситуації яка виникла на каналізаційному колекторі по вул. Кропоткіна

   15 жовтня 2019 року комунальне підприємство «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради» отримало черговий тривожний сигнал. Цього разу аварійною бригадою виявлено провалля ґрунту по вул. Кропоткіна в районі перехрестя вулиць О. Стовби та Кропоткіна.

kropotkina19102019-1kropotkina19102019-2kropotkina19102019-3   В цьому місці проходить головний каналізаційний колектор, який бере початок на вулиці Кропоткіна, є єдиною системою відводу стічних вод від мешканців 93-х багатоповерхових будинків, 3-х дитячих садочків та середньої школи, підрозділів КНП «Жовтоводської міської лікарні Жовтоводської міської ради».

kropotkina19102019-4   Аварія сталася через газову корозію, яка виникла внаслідок тривалої дії випаровування каналізаційних стоків всередині труб колектора.

   Відбулося руйнуванні стінок бетонних каналізаційних труб, які знаходяться без контакту з стічними водами та піддаються дії випаровування, у результаті чого відбулося зменшення їх товщини на 70-90%.

   Кількість глиняної маси складає 3-5 м3, що утворило закупорювання системи та унеможливлює протік стічної рідини. Закупорювання складає 85-90 відсотків діаметру труби до 150 метрів по ходу колектора.

   Це може призвести до серйозних екологічних наслідків.

   Над ліквідацією аварії наразі працюють бригади підприємства.

  На сьогодні встановлюються пересувні мотопомпи в кількості 2-х одиниць для перекачки стічних вод від колодязя до колодязя К21 самопливного каналізаційного колектору мікрорайону №2, для забезпечення перекачування стічних вод в обхід дільниці затору та уникнення потрапляння стічних вод на відкритий ґрунт.

   Облаштовується тимчасова КНС на колодязі КК29 з використанням погружного насоса SPERONI SQ 150.

kropotkina19102019-6kropotkina19102019-5
   Узгоджується проведення земельних робіт в місці аварії з усіма службами, які мають комунікації в місці аварійної ситуації.


До уваги споживачів, ОСББ, управляючих компаній та КП ВЖРЕО

Подробиці

   Відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, “Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення”, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 № 690 підприємством оприлюднені проекти договорів для різних моделей договірних відносин в розділі «Нормативні документи».

МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ

Подробиці

monetizМОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ
З 1 жовтня 2019 року в Україні стартувала монетизація пільг
на оплату житлово-комунальних послуг

   Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» (зі змінами) затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

   Порядок поширюється на осіб, які мають право на відповідні пільги згідно із законами, в тому числі з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Незалежно від доходів, пільги надаються особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, в тому числі в АТО і ООС, членам сімей померлих/загиблих ветеранів війни, чорнобильцям I і II категорій, особам з інвалідністю внаслідок проходження служби в армії, ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ, та ветеранам інших служб.

   Новий механізм виплати пільг передбачає, що гроші будуть виплачуватися людям, а не підприємствам-надавачам послуг. Монетизація пільг не вплине на розмір передбачених законом соціальних гарантій і дозволить заощаджувати кошти на економному споживанні житлово-комунальних послуг і використовувати їх на власні потреби пільговика. Тобто, якщо домогосподарство спожило менше ресурсів, ніж передбачено в нормативі - заощаджені гроші вони можуть залишити собі.

   Паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі - готівкова і безготівкова.

   Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Обов’язкова умова при цьому – наявність мобільного телефону в одержувача пільги. Для цього Ощадбанк вестиме персоніфікований облік пільговиків і коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Ощадбанк здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об`єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та Ощадбанком.

   В цьому випадку пільговик не докладає жодних зусиль, за нього все зроблять органи соцзахисту.

   Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення, які формуватимуть щомісячно до 25 числа реєстри пільговиків і передаватимуть їх Мінсоцполітики. Після чого, Міністерство, обробивши отримані реєстри, направить їх до Ощадбанку та переказуватиме зазначеному банку кошти для виплати монетизованих пільг.

   Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх зі свого рахунку у будь-який час.

   Громадяни пільгових категорій, яким надається пільга у грошовій готівковій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, виплаченої таким пільговикам готівкою.

   Якщо громадяни, які отримують пільги у готівковій формі, заборгують за комунальні послуги понад місяць суму, яка перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.), виплата пільги з наступного опалювального (неопалювального) періоду здійснюється у безготівковій формі.

Аварійно-диспетчерська служба КП «ЖВК»ДОР» повідомляє

Подробиці

18.10.2019

remontАварійно-диспетчерська служба КП «ЖВК»ДОР» повідомляє, що 18 жовтня 2019 року дільницею водопровідних мереж проводяться наступні роботи:
1. В зв’язку з усуненням  витоку на розподільчій водопровідній мережі Ф=50мм по вулиці  Першотравнева 112, с. Мар’янівка, відсутня питна вода з 9:30 17.10.2019р. до 18:00 18.10.2019р. за наступними адресами:
- вул. Першотравнева, будинки 76-158, 47-159.

2. Відключення будинку №10 по вулиці Ватутіна за заявкою  КП ВЖРЕО, від централізованого водопостачання. В зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде відсутня питна вода з 9:00 до 14:00 за наступними адресами:
- вул. Ватутіна, будинки 10-18;
- бульвар Свободи, будинок 40;
- вул. 8-го Березня, будинки 15,17.

3. 16-17 жовтня 2019р. виконанні роботи з благоустрою територій після проведення аварійно-відновлювальних робіт на водопровідних мережах міста за наступними адресами:
- вул. Заводська, 15;
- вул. Кропоткіна, 1.

УВАГА!
Після усунення аварій, на водопровідній мережі та відновлення водопостачання, можливе незначне короткострокове погіршення органолептичних показників питної води – кольоровості  та каламутності.
Підприємство приносить вибачення в зв’язку з тимчасовими незручностями, пов’язаними зі зниженням тиску та відсутністю питної води у ваших помешканнях.

Дільницею каналізаційних мереж 17 жовтня  2019 року на каналізаційних мережах міста було усунуто 11 засмічень за наступними адресами:
- вул. Хмельницького, 2,30;
- вул. М. Грушевського, 14,24,78;
- вул. 8-го Березня, 17;
- бульвар Свободи, 7,48;
- вул. Першотравнева, 34;
- вул. Кропоткіна, 26;
- вул. Маяковського, 74.

Можливе уточнення чи доповнення інформації на протязі дня.

Механізоване відключення 09.10.2019

Подробиці

 

Вибір моделі договірних відносин

Подробиці

До уваги споживачів комунального підприємства «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради», ОСББ, управляючих компаній та КП ВЖРЕО

   Підприємство інформує, що відповідно до ст.12 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, який вступив у силу 01.05.2019, та п.6 “Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 № 690 надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

   Договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових договорів, затверджених Кабінетом Міністрів України. Такі договори затверджено окремо для різних моделей організації договірних відносин (індивідуальний договір та колективний договір про надання комунальних послуг) та для різних категорій споживачів:

 - індивідуальний споживач;

 - колективний споживач.

   Згідно вимог п.4 розділу VI Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про житлово-комунальні послуги” не пізніше, як протягом одного року з дня введення в дію цього Закону, не пізніше 1 травня 2020 року, співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з комунальним підприємством «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради».

   Прийняття рішень співвласників багатоквартирного будинку про вибір моделі організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг здійснюється відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», яким передбачено, що такі рішення мають прийматися на зборах співвласників.

   Рішення вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 50 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку.

   Згідно із частиною першою статті 14 Закону за рішенням співвласників багатоквартирного будинку/уповноваженого органу управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, прийнятим відповідно до закону, договір про надання комунальної послуги укладається з виконавцем відповідної комунальної послуги, визначеним ст. 6 цього Закону:

1) кожним співвласником багатоквартирного будинку самостійно (індивідуальний договір без обслуговування внутрішньобудинкових мереж);

2) кожним співвласником багатоквартирного будинку самостійно (індивідуальний договір з обслуговуванням внутрішньобудинкових мереж, за умови встановлення комерційного засобу обліку на вводі будинку);

3) від імені та за рахунок усіх співвласників багатоквартирного будинку управителем або іншою уповноваженою співвласниками особою (колективний договір, за умови встановлення комерційного засобу обліку на вводі будинку);

4) ОСББ або іншою юридичною, особою, яка об’єднує всіх співвласників такого будинку та в їхніх інтересах укладає відповідний договір про надання комунальних послуг (договір з колективним споживачем, за умови встановлення комерційного засобу обліку на вводі будинку).

   Співвласники багатоквартирного будинку/ОСББ самостійно обирають одну з моделей організації договірних відносин, визначену частиною першою ст.14 Закону.

   Про визначену модель організації договірних відносин з КП «ЖВК» ДОР», необхідно скласти протокол рішення співвласників багатоквартирного житлового будинку, та надати на адресу підприємства.

   Якщо співвласники багатоквартирного будинку/ ОСББ самостійно не оберуть одну з моделей організації договірних відносин між виконавцем відповідної комунальної послуги та кожним співвласником будинку після 1 травня 2020 року буде укладено індивідуальний договір про надання комунальної послуги за замовчуванням.

   

Зараз 135 відвідувачів та один зареєстрований відвідувач на сайті

    15wka
   
© КП "Жовтоводський водоканал"