Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters

   

kabinet ur

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Офіційний сайт КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Проект «Правил приймання стічних вод споживачів до системи централізованого водовідведення м. Жовті Води»

Подробиці

   Враховуючи зміни у діючому законодавстві, комунальним підприємством «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради» розроблено проект «Правил приймання стічних вод споживачів до системи централізованого водовідведення м. Жовті Води».

   Повний текст проекту Правил розміщений на сайті комунального підприємства «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради (https://evk.dp.ua/) та сайті Жовтоводської міської ради (http://zhv.gov.ua/).

   Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Жовтоводської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Жовті Води» розміщений на сайті комунального підприємства «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради (https://evk.dp.ua/) та сайті Жовтоводської міської ради (http://zhv.gov.ua/)

   Зауваження та пропозиції до проекту Правил надсилати до 20 жовтня 2018 року включно на адресу: м. Жовті Води, вул. 8 Березня, 40а, е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , телефон (095) 291-60-11 та на сайт Жовтоводської міської ради (http://zhv.gov.ua/).

Ремонтні роботи

Подробиці

   В зв’язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на магістральному трубопроводі Ду 300 мм, по вул. Заводська, 23-25.07.2018 р. до 18-00 буде відсутня подача питної води до житлових будинків:
- № 2 по вул. Грушевського
- №21 по вул. Заводська

   Буде знижено тиск подачі питної води в житлових будинках:
- №2,20,18,16,14,12,10,8,6,4 по вул. Грушевського.

Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Адміністрація КП «ЖВК» ДОР»

Аварійна ситуація по вул. Кропоткіна 14/3

Подробиці

   В зв’язку з аварійною ситуацією на водопровідному вводі до будинку по вул. Кропоткіна 14/3, експлуатаційними службами КП «ЖВК» ДОР» було проведення відключення питного водопостачання.

   Відновлення водопостачання будинку по вул. Кропоткіна 14/3 буде виконано після усунення пориву на водопровідному вводі.

   Водопровідний ввід до будинку Кропоткіна 14/3 не перебуває на балансі КП «ЖВК» ДОР».

Ремонтні роботи

Подробиці

   В зв’язку з проведенням аварійно відновлювальних робіт на трубопроводі питного водопостачання Ду 100 мм по вул. Шевченка, 03.07.2018 р. з 9-00 до 16-00 буде відсутня подача питної води до житлових будинків № 2, 4, 8, 10 по вул. Шевченка.

   Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей та здійснити запас питної води.

Адміністрація КП «ЖВК» ДОР»

Щодо тиску

Подробиці

УВАГА! Шановні споживачі!

   В зв’язку із зупинкою єдиного в Україні виробника рідкого хлору АТ «ДНІПРОАЗОТ», та переведення його в режим простою, відвантаження рідкого хлору замовникам не виконується.

   Наразі залишку хлору на підприємстві вистачить максимум на 10 діб.

   Задля уникнення виникнення надзвичайної ситуації та до моменту вирішення питання поставок рідкого хлору, 25 червня 2018 року на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Жовтоводської міської ради, було прийняте рішення, щодо зниження тиску питної води в нічний час з 23:00 до 5:00  в розподільчій мережі міста з 4,4 атмосфери  до 2,0 атмосфери.

   КП «ЖВК» ДОР» звертається до споживачів з проханням використовувати питну в режимі економії. Не проводити полив присадибних ділянок питної водою, в тому числі у вечірній і нічний час.

   Сподіваємося на розуміння ситуації, яка склалася з причин, що не залежить від КП «ЖВК» ДОР» та керівництва міста.

   На сьогодні питання відновлення роботи АТ «ДНІПРОАЗОТ» вирішується на державному рівні.

   Про відновлення нормального режиму подачі питної води в розподільчу мережу міста буде повідомлено додатково.

   

Зараз 13 відвідувачів та один зареєстрований відвідувач на сайті

    bonny88
   
© КП "Жовтоводський водоканал"