peremoga

   
   

Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

ikarta1

   

thanks4pay war

   

uprava2 Комунальне підприємство ”Жовтоводський водоканал” Дніпропетровської обласної ради” створено 1 вересня 1995 року.

Підприємство засноване на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області і знаходиться в управлінні Дніпропетровської обласної ради.

Діяльність підприємства направлена на забезпечення населення, підприємств і організацій міста Жовті Води, сіл Петрівського району Кіровоградської області та П’ятихатського району Дніпропетровської області послугами з централізованого водопостачання та водовідведення.

В своїй діяльності підприємство експлуатує комплекс гідротехнічних споруд водозабору на р. Інгулець, водопровідні та каналізаційні насосні станції і мережі.vodozabor

З метою покращення надання послуг з водопостачання та водовідведення, скорочення витрат на виробництво питної води, очистку стічних вод, на підприємстві постійно проводиться робота направлена на модернізацію виробництва, впровадження новітніх технологій з водопідготовки та очистки стічних вод, заходів з енергозбереження, впровадженню автоматизованих систем керування технологічними процесами і автоматизованих систем диспетчерського контролю та обліку споживання енергоресурсів.

Основним способом знезаражування води на централізованих підприємствах питного водопостачання України є хлорування. Наукові дослідження показали, що хлорування має істотні недоліки: утворює токсичні хлорорганічні сполуки, які виявляють канцерогенну і мутагенну дію, мають низьку віруліцидну і протозооцидну активність, хлоррезистентність мікрофлори. Зберігання та використання газоподібного хлору, який є сильнодіючою отруйною речовиною, – являє собою об’єкт підвищеної небезпеки для оточуючих та для навколишнього середовища у разі виникнення аварійної ситуації на хлорному обладнанні.

Останнім часом спостерігається тенденція погіршення якості води в водосховищі „Іскрівське”, яке є джерелом водопостачання м. Жовті Води.

dioksidЗ метою забезпечення населення м. Жовті Води та інших населених пунктів якісною питною водою, підвищення екологічної безпеки водоочисних споруд підприємства, впроваджено проект «Система питного водопостачання м. Жовті Води», згідно якого на водоочисних спорудах (насосно-фільтрувальна станція № 4) введено в експлуатацію комплекс обладнання по знезараженню питної води розчином діоксиду хлору.

Діоксид хлору, що застосовується в країнах Європейського Союзу, США, Росії, Білорусії і деяких міст України (Іллічівськ) має ряд переваг у порівнянні з газоподібним хлором, а саме:

-  має значно вищу окислювальну здатність, що обумовлює більш сильну бактерицидну, протозооцидну і віруліцидну дію;

-  не вступає в реакцію з аміаком і іншими з'єднаннями азоту (знижується доза реагенту, що вводиться);mashzal

-  не утворює токсичних хлорорганічних сполук (тригалоідметанів і хлорфенолів);

-  дезинфікуюча дія практично не залежить від показника рН;

-  не погіршує запах, смак і колір води;

-  окисляє органічні сполуки заліза і марганцю.

На дільниці приготування діоксиду хлору змонтовано обладнання фірми „ProMinent” (Німеччина), яка є провідною в Європі в галузі виготовлення та постачання хлордіоксидних установок.

Впровадження технології знезараження питної води розчином діоксиду хлору на дільниці водопровідних очисних споруд в значній мірі поліпшило якість питної води за бактеріологічними показниками.

sanacia З метою скорочення вартості ремонтів водопровідних мереж підприємством придбано обладнання для здійснення капітальних ремонтів ділянок трубопроводів методом нанесення на внутрішню поверхню цементно-пісчаної ізоляції за допомогою мобільного комплексу МКІ-140.

Дана технологія виключає необхідність облаштування траншей при ремонті та придбання для заміни нових труб, що здешевлює вартість ремонту на 70%.

На насосній станції II-го підйому за рахунок державних коштів введено в експлуатацію першу та другу черги насосного обладнання з частотним регулюванням обертів електродвигунів насосів, що в свою чергу зумовило скорочення витрат електроенергії на потреби водопостачання до 30%.

В подальшому планується до впровадження проект реконструкції насосної станції I-го підйому, яким також передбачено застосування автоматизованих систем типу МДЕ-А та модернізація насосного обладнання.

mde

Підприємством успішно виконано заходи щодо скорочення витрат на потреби опалення виробничих та побутових будівель.

Так, в період 2003-2008 років проведено газифікацію та облаштування автономних газових теплових пунктів на об’єктах водопровідних та каналізаційних очисних споруд, адміністративно-побутових корпусів транспортного цеху та дільниці водопровідних мереж.

Впровадження даних заходів на 15% зменшило витрати на потреби опалення  в порівнянні з централізованим теплопостачанням від міської ТЕЦ.

Впроваджена І-а черга автоматизованої системи диспетчерського контролю та керування технологічними процесами і обліком витрат енергоресурсів, що в свою чергу покращило ведення технологічних режимів та сприяє економії електроенергії.

Проведена реконструкція вузлів обліку витрат води на насосних станціях І-го та II-го підйомів з впровадженням сучасних ультразвукових приладів обліку води.

Підприємством розроблена та затверджена Жовтоводською міською радою місцева програма „Питна вода м. Жовті Води”, яка ввійшла до складу регіональної програми „Питна вода Дніпропетровщини”. Заходами програми передбачається в період 2006 – 2020 років подальша реконструкція та модернізація виробництва, впровадження новітніх технологій, енергозберігаючого обладнання, сучасних наукових розробок.

ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ "ШЛЯХ ВОДИ" ВИРОБНИЦТВА ПН ТРК "СТЕП" 2013 р.

НАВЧАННЯ 5-ГО ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОГО ЗАГОНУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ПЕРСОНАЛУ НФС №4 КП "ЖОВТОВОДСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ"


 

   

Зараз один відвідувач та 43 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    svetikgv , Vita , nim26 , jiumoh , djljrfyfk , seleverstova , vika.kosiackova , verasa , dys85 , blancos766 , nomid , dima1 , kristisha_86 , Gordinski12 , запорожский 1990 , uslistyyy , МАМРЕНКО_ЕЛЕНА , AlekseyZaycev , aleksey.moroz.57@i.ua , alexvoldim@gmail.com , vladbas12 , taranAA , ninokom , sikoranina56@gmail.com , Ружина , Qyrich , u_a_litkina , 8mart.18 , Natali , Ann.peleptii@gmail.com , Drwhite , 0971677656 , 0409nataliya@gmail.com , olga.krivorychenko , OlgaEpimakhova , 0504805564 , pav1992 , Oleynikvd , ybprfz , +380959017150 , Killtool , pogrebnoy6229@gmail.com , Дорофеев-В
   
© КП "Жовтоводський водоканал"