Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

Офіційний сайт КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Оновлення сторінки стану рахунку

Подробиці

    Пропонуємо Вашій увазі оновлену сторінку стану рахунку, яка надає розширену інформацію стосовно нарахування та оплати по Ваших особових рахунках.
    Доступ до цієї сторінки можливий, як і раніше, через клік на банері «Перевірити стан рахунку», або через меню сайту «Споживачам-Фізичним особам-Заборгованість».
    Для перегляду необхідна реєстрація на сайті. Якщо Ви вже зареєстрований, нова реєстрація не потрібна. В будь-якому випадку, в профілі користувача необхідно заповнити реквізити «Особовий рахунок» та «Заводський номер приладу обліку».
    Часті запитання:
Питання:
Навіщо потрібно заповнювати реквізит «Заводський номер приладу обліку», для перевірки стану рахунку?
Відповідь:
Для того, щоби до Ваших персональних даних не мали доступу інші особи. Заводський номер приладу обліку знаєте тільки Ви та водоканал.
Питання:
Я в профілі уважно ввів «Особовий рахунок» та «Заводський номер приладу обліку», а сторінка стану рахунку пише «Уважно перевірте особовий рахунок та заводський номер лічильника в Вашому профілі».
Відповідь:
Таку відповідь сторінка пише в разі наявності розбіжності ціх даних. В базі даних можливо зберігається іншій номер лічильника. Для врегулювання цієї проблеми Вам потрібно звернутися у відділ збуту за телефоном 9-50-88.
Питання:
Я маю два ввода в квартирі (2 особових рахунка). В профілі є місце тількі для одного, куди треба ввести другий особовий рахунок, щоб отримати інформацію по ньому?
Відповідь:
В профілі достатньо ввести тільки один особовий рахунок, та заводський номер приладу обліку на цьому вводі. Система автоматично підтягнє іншій ввод (особовий рахунок), за наявністю.
Питання:
Я клікаю на банер «Перевірити стан рахунку» або в меню «Заборгованість», а сайт переадресує мене на головну сторінку замість сторінки стану рахунку. В чому проблема?
Відповідь:
Треба очистити кеш Вашого браузера. Наприклад, в Mozilla Firefox «Настройки-Дополнительные-Сеть-Кэшированное веб-содержимое-Очистить сейчас».
Або комбінація клавіш «Ctrl+Shift+Del» та обрати «Кеш». Комбінація клавіш працює і в Google Chrome.
Питання:
Чому на Вашому сайті немає можливості здійснювати оплати банківською карткою?
Відповідь:
Зараз нажаль питання комісії за такі платежі (3%) неузгоджене з тарифом на водопостачання та водовідведення, тому ми не маємо права приймати такі платежі.

   

Зараз 52 відвідувачів та 2 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    olgazhidkova69 , innulya
   
© КП "Жовтоводський водоканал"