peremoga

   
   

Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

ikarta1

   

thanks4pay war

   

Офіційний сайт комунального підприємства "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Інформація щодо розпочатих робіт по приведенню у відповідність облаштування вузлів обліку абонентів в приватному секторі

    З метою правильного та точного обліку питного водоспоживання та задля уникнення безоблікових витоків питної води, відповідно до вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання ринку комунальних послуг від 10.08.2012 р. №279, на виконання вимог п.5.2 «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України» затверджених наказом Мінжитлокомунгоспу 27.06.2008 р. №190, комунальне підприємство «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради» розпочало роботу по приведенню у відповідність підключень до централізованої мережі питного водопостачання.

    Споживачам приватного сектору міста, які мають так звані «глухі підключення» до централізованої мережі питної води, надсилаються листи-приписи про необхідність отримання безоплатних рекомендацій по облаштуванню водопровідних колодязів та вузлів обліку на межі балансової належності та експлуатаційної відповідальності, а саме в точці підключення водопроводу до централізованої мережі питного водопостачання.

    При цьому проводиться робота з кожним абонентом окремо, враховуються всі аспекти та обставини підключень та стану мереж, тільки після цього видаються безоплатні рекомендації.

    Підприємство сподівається на розуміння в даному питанні та плідну співпрацю.

   

Зараз 170 відвідувачів та 15 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    julikawal , Alex , zamik , kras111 , simba-n , krokvel , AKORKINA , kap1@ukr.net , BIrinaXD , Helena19612107 , shev9 , gezl80 , boka141278@gmail.com , sukh56 , 0957952166
   
© КП "Жовтоводський водоканал"