peremoga

   
   

Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

ikarta1

   

thanks4pay war

   

Офіційний сайт комунального підприємства "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Підвищення тарифів с 1 липня 2014р.

Шановні абоненти комунального підприємства «Жовтоводський водоканал»!

    30 травня 2014 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг прийнято Постанову від 30.05.2014 р. № 638 про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення комунальному підприємству «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради»:

    -    централізоване водопостачання для всіх споживачів: підприємств, бюджетних установ та організацій, фізичних осіб-підприємців, населення  -  9,324 грн./куб. м;
    -    централізоване водовідведення для всіх споживачів: підприємств, бюджетних установ та організацій, фізичних осіб-підприємців, населення - 9,228 грн./куб. м.

    Дана Постанова набирає чинності з 1 липня 2014 року.

    Тарифи встановлені на рівні економічно обґрунтованої собівартості без урахування прибутку.

    Прохання до всіх споживачів провести оплату спожитих об’ємів в червні в установлені договорами терміни:
    - населення до 20 липня 2014 року;
    - підприємства, установи, організації, фізичні особи - підприємці на протязі 5 (п’яти) банківських днів з дати отримання рахунку. Дата отримання рахунку зазначена в договорі.
    В протилежному випадку, після зазначеного терміну у підприємства не буде підстав застосовувати старі тарифи під час розрахунку.

    При цьому звертаємо увагу населення про необхідність звернення до відділу субсидій для отримання грошових компенсацій за комунальні послуги, згідно чинного законодавства України. Наразі це єдиний вихід для зменшення грошового навантаження в зв’язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги.

Прохання до всіх споживачів провести оплату спожитих об’ємів в червні в установлені договорами терміни:

- населення до 20 липня 2014 року;

підприємства, установи, організації, фізичні особи - підприємці на протязі 5 (п’яти) банківських днів з дати отримання рахунку. Дата отримання рахунку зазначена в договорі.
   

Зараз 123 відвідувачів та 17 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    julikawal , Alex , zamik , valvor5211 , 4640640 , kras111 , simba-n , AKORKINA , kap1@ukr.net , byv3009 , borodina , Helena19612107 , shev9 , gezl80 , sukh56 , the_pushka , 0957952166
   
© КП "Жовтоводський водоканал"