peremoga

   
   

Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

ikarta1

   

thanks4pay war

   

Офіційний сайт комунального підприємства "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Плата за абонентське обслуговування

Подробиці

Шановні споживачі
комунального підприємства
«Жовтоводський водоканал»
Дніпропетровської обласної ради»!

   Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Постанов Кабінету Міністрів України, що регулюють правила надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, підприємствами водопровідно-каналізаційної галузі застосовується плата за абонентське обслуговування з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

   Плата за абонентське обслуговування – це платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги для відшкодування витрат, пов’язаних з укладанням договорів, здійсненням розподілу обсягів спожитих послуг, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, а також за виконання інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за договором про надання комунальних послуг.

   Інформація про введення в дію та розмір плати за абонентське обслуговування оприлюднювалася на офіційних веб-сайтах підприємства та органу місцевого самоврядування у лютому 2022р. до початку війни в нашій державі. Плата за абонентське обслуговування повинна була застосовуватися з квітня поточного року.

   З моменту введення в дію воєнного стану в Україні, для підтримки населення та полегшення адаптації тимчасово переселених осіб до нашого міста, КП «ЖВК» ДОР» прийняло рішення про тимчасове відтермінування періоду застосування плати за абонентське обслуговування.

   На теперішній час підприємство працює в надскладних економічних умовах. Для недопущення зупинки діяльності, а також зважаючи, що на нашій території не ведуться активні бойові дії, підприємство повідомляє, що плату за абонентське обслуговування буде введено в дію з 01 жовтня 2022 року.

   Для всіх споживачів КП «ЖВК» ДОР» плата за абонентське обслуговування з 01.10.2022р. становить:

abonplata

   Плата за абонентське обслуговування нараховується щомісячно на одного абонента (підключення за особовим рахунком, квартиру або будинок) та не залежить від обсягів спожитої води. У разі відсутності фактичного споживання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення споживач не звільняється від плати за абонентське обслуговування.

   Споживач щомісяця вносить однією сумою плату Виконавцю комунальної послуги, яка складається з плати за спожиті обсяги водопостачання та водовідведення згідно встановлених тарифів та плати за абонентське обслуговування. Таким чином, плату за абонентське обслуговування споживачі оплачують одночасно з оплатою за спожиті послуги з централізованого водопостачання та водовідведення одним єдиним платежем на рахунок КП «ЖВК» ДОР».

   Водночас наголошуємо, що окрема плата за опломбування/розпломбування приладів обліку за заявами замовників з 01 жовтня 2022р. скасовується.

   Періодична повірка, ремонт та заміна вузлів обліку здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку.

   Під час воєнних дій усі кошти, які сплачуватимуться споживачами у складі абонплати, будуть спрямовуватися на першочергові потреби для забезпечення стабільної роботи підприємства.

   

Зараз 253 відвідувачів та 44 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    svetikgv , Vita , nim26 , djljrfyfk , seleverstova , vika.kosiackova , verasa , dys85 , blancos766 , nomid , Nadejda , dima1 , kristisha_86 , Gordinski12 , запорожский 1990 , sherbo , uslistyyy , МАМРЕНКО_ЕЛЕНА , aleksey.moroz.57@i.ua , alexvoldim@gmail.com , рубина , taranAA , ninokom , sikoranina56@gmail.com , Ружина , Qyrich , u_a_litkina , 8mart.18 , Natali , Ann.peleptii@gmail.com , Drwhite , 0971677656 , 0409nataliya@gmail.com , olga.krivorychenko , severinali@gmail.com , Roman , OlgaEpimakhova , 0504805564 , pav1992 , Oleynikvd , ybprfz , +380959017150 , Killtool , Дорофеев-В
   
© КП "Жовтоводський водоканал"