peremoga

   
   

Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

ikarta1

   

thanks4pay war

   

Офіційний сайт комунального підприємства "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Як ми працюємо в умовах частих відключень енергопостачання

Подробиці

До уваги споживачів послуг централізованого водопостачання!

   В умовах частих відключень енергопостачання та блек-аутів припиняється й водопостачання міста, що завдає великих незручностей в побуті кожної родини. Зрозуміло, що всі чекають якнайшвидшого відновлення процесу подачі води до споживачів. На жаль, вода з крану не починає бігти миттєво з включенням електричної енергії, складна та протяжна система потребує певного часу підготовки та запуску.

   В момент зупинки централізованого водопостачання трубопроводи спустошуються, вода відсутня майже у всіх мешканців м. Жовті Води. Певний час водопостачання ще може бути в наявності у споживачів Веселої Іванівки, села Мар’янівка та Водобуду, що відбувається за рахунок рельєфу місцевості.

   Під час спустошення води, як  в магістральних трубопроводах, так і в розподільчих мережах, утворюються повітряні пробки.

   Після відновлення електропостачання, в першу чергу вмикаються насоси на насосній станції №1 на Іскрівському водосховищі. Для того, аби вода надійшла на насосно-фільтрувальну станцію №4 потрібно не менше 2-х годин часу.
На насосно-фільтрувальній станції в першу чергу відновлюється робота водопровідних очисних споруд. Після налагодження технологічного процесу приготування питної води, що також займає певний час, розпочинається поступове заповнення магістральних трубопроводів.

   Чому заповнюють поступово? Повітря, яке опинилося в трубопроводах, повинне вийти через запірну арматуру, вантузи, випуски та ін. Якщо цього не зробити та швидко заповнити систему, то з високою ймовірністю будуть виникати гідравлічні удари у водопровідних мережах, що в свою чергу призведе до великої кількості руйнувань, як трубопроводів так і  запірно-регулюючої арматури.  Тому  заповнення водопровідної мережі міста виконують поступово, плавно збільшуючи тиск та об’єми подачі води. Зазвичай, після перерви у водопостачанні більше 3-4 годин, для відновлення нормального, робочого режиму подачі води в розподільчу мережу міста, необхідно близько 5-6 годин. Звісно, в першу чергу вода може з’явитися на перших поверхах багатоповерхівок та в оселях приватного сектору, але для того, щоб мешканці на 9-10 поверхах були з централізованим водопостачанням, необхідно не менше 5 годин!

   Тому просимо вас з розумінням ставитися до даної ситуації. Сподіваємося, що всі випробування ми пройдемо з гідністю і жоден ворог нас не здолає!

   

Зараз 248 відвідувачів та один зареєстрований відвідувач на сайті

    andr507 , paselka , smilin , Vladkol1952 , 4640640 , vitom146 , 0994588798 , neo_ua2 , vas , Gavrulova , dima1 , kristisha_86 , 0669610848 , Сокол , Dana.80 , Kushka1952 , 0957568162 , Arabeski , anyakurchenko , 1946Adam1946 , kenold83 , natali_gitnik@mail.ru , Алена119 , elena1380@ukr.net , Фортуна Т. , Viktor20_z , lanovanatalya73 , +380667351779 , ognatenko1987 , vdubova808 , irina_bakhtyn
   
© КП "Жовтоводський водоканал"