Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters

   

kabinet ur

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Офіційний сайт КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Щодо платежів

Подробиці

Шановні мешканці м. Жовті Води, абоненти водоканалу!

    Комунальне підприємство «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради повідомляє Вас, що сплатити за послуги водопостачання та водовідведення можливо на першому поверсі управління водоканалу за адресою 8-Березня, 40-а : відділ збуту ( вхід з вулиці Богуна) в розрахунковому вікні.

    Оплати приймаються через термінал ПАТ КБ «ПриватБанк» без зняття комісій.

    Графік роботи: понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця- з 8-00 до 17-00, перерва з 12-00 до 13-00; кожна третя субота місяця прийом населення з 8-00 до 15-30, перерва з 12-00 до 12-30.

    Середа - не прийомний день. Телефони для довідок: 9-35-70; 9-37-41.

    У випадку виникнення заборгованості, абоненти-споживачі послуг водопостачання та водовідведення можуть звернутися до фахівців відділу збуту за консультацією та роз’ясненням своїх прав та обов’язків по погашенню заборгованості; укласти угоду на розстрочення погашення боргу.

    Згідно наданих документів, в присутності абонентів, проводяться перерахунки послуг за тимчасово відсутнього члена сімї. Лічильники питної води приймаються до розрахунку за заявкою споживачів в зручний для них час. Терміново, за згодою відповідального квартиронаймача, укладаються договори на отримання послуг з водопостачання та водовідведення з громадянами, що зареєстровані в даних помешканнях та потребують отримання житлових субсидій на оплату комунальних послуг. 

Адміністрація КП "Жовтоводський водоканал".

   

Зараз 113 відвідувачів та 8 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    Andr507 , zdpv , нина , Dubovik_VL , antoniay@yandex.ru , andrey1976 , mariia2018
   
© КП "Жовтоводський водоканал"