peremoga

   
   

Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

ikarta1

   

thanks4pay war

   

Офіційний сайт комунального підприємства "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Поливний сезон 2013

Подробиці

Шановні споживачі приватного сектору міста Жовті Води та прилеглих населених пунктів!

    Ось і завітала до нас довгоочікувана весна. Незабаром той час, коли почнуться роботи на присадибних ділянках, теплицях, квітниках. З травня до вересня починається так званий поливний сезон.
    Комунальне підприємство «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради звертається до вас з проханням заздалегідь підготуватися до цього сезону.
    Споживачам, які мають прилади обліку питної води, необхідно перевірити термін їх державної повірки.
    З 19 квітня 2013 року розпочнеться відзняття показників приладів обліку питної води. Для цього вам необхідно підготувати колодязі в яких обладнані вузли обліку, шляхом очищення від зайвих предметів, перевірити наявність та справність драбин, задля уникнення травматизму контролерів водопровідного господарства, при відзніманні показників приладів обліку.
    Ваше сприяння контролерам забезпечить вчасність та оперативність відзнімання показників, на початок поливного сезону.
    В разі відсутності приладу обліку питної води, нарахування за полив присадибної ділянки буде здійснюватися згідно з затвердженими нормами та площі, відповідно паспорта на домоволодіння.
    Норма використання питної води на 1 (один) квадратний метр становить 6 л., таким чином 1 (одна) сотка – 100 квадратних метрів поливу на поливний сезон буде коштувати:

100 кв. м*6 л*121 добу/1000* 4,764 = 345,87грн.

З повагою та сподіванням на плідну співпрацю Комунальне підприємство «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради.

   

Зараз 133 відвідувачів та 16 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    julikawal , Alex , zamik , valvor5211 , 4640640 , kras111 , simba-n , AKORKINA , kap1@ukr.net , byv3009 , borodina , Helena19612107 , shev9 , gezl80 , sukh56 , 0957952166
   
© КП "Жовтоводський водоканал"