peremoga

   
   

Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

ikarta1

   

thanks4pay war

   

Офіційний сайт комунального підприємства "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Аби болючі проблеми водоканалу не стали болючими проблемами міста!

Подробиці

     Стабільна робота життєво важливого комунального підприємства «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради» знаходиться у прямій залежності від того, як сплачують за спожиті послуги з централізованого водопостачання та водовідведення жовтоводцями та жителями прилеглих населених пунктів. Прикро, але борги населення перед підприємством зростають. Це означає, що складний технологічний процес постачання питної води до осель жовтоводців, а також збір і очищення стічних вод знаходяться під загрозою. Адже через нестачу оборотних коштів підприємство не в змозі своєчасно здійснити необхідні виробничі розрахунки, без чого не можлива ритмічна робота підприємства.

     На сьогоднішній день водоканалам проводиться низка заходів, що направлені на примусове стягнення заборгованості шляхом направлення до суду міста заяв про видачу судових наказів та позовних заяв про стягнення заборгованості з централізованого водопостачання та водовідведення, з покладенням на споживачів – боржників судових витрат.

     Після отримання підприємством судових наказів та виконавчих листів, вони потрапляють до державної виконавчої служби, яка, в свою чергу, спільно із відповідною службою комунального підприємства «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради» проводить низку заходів щодо стягнення заборгованості з боржника, а саме:
1. Звернення стягнення на заробітну плату (заробіток), доходи, пенсію, стипендію боржника.
2. Спільні рейди з відділом державної виконавчої служби міста, що направленні на складання відповідних протоколів та арешт майна неплатників.
3. Накладення арешту на нерухоме майно боржника.

     Вважаємо ці заходи найжорстокішими та застосовуємо їх лише в крайніх випадках. Відповідно звертаємося до боржників з проханням не допустити того, щоб заборгованість призвела до втрати житла.

     Комунальне підприємство «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради» вдячне мешканцям міста та прилеглих населених пунктів, які справно сплачують за отримані послуги.

     Однак, вимушене вимагати негайно погасити заборгованості за водопостачання та водовідведення боржників, оскільки саме від належної оплати від населення залежить стабільна робота водопровідно-каналізаційного господарства!

   

Зараз 168 відвідувачів та 43 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    svetikgv , Vita , nim26 , jiumoh , djljrfyfk , seleverstova , vika.kosiackova , verasa , dys85 , blancos766 , nomid , dima1 , kristisha_86 , Gordinski12 , запорожский 1990 , uslistyyy , МАМРЕНКО_ЕЛЕНА , AlekseyZaycev , aleksey.moroz.57@i.ua , alexvoldim@gmail.com , vladbas12 , taranAA , ninokom , sikoranina56@gmail.com , Ружина , Qyrich , u_a_litkina , 8mart.18 , Natali , Ann.peleptii@gmail.com , Drwhite , 0971677656 , 0409nataliya@gmail.com , olga.krivorychenko , OlgaEpimakhova , 0504805564 , pav1992 , Oleynikvd , ybprfz , +380959017150 , Killtool , pogrebnoy6229@gmail.com , Дорофеев-В
   
© КП "Жовтоводський водоканал"