peremoga

   
   

Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

ikarta1

   

thanks4pay war

   

Офіційний сайт комунального підприємства "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Шановні жовтоводці, жителі с. Мар’янівка та с. Суха Балка!

Подробиці

   За підсумками травня поточного року рівень розрахунків за питну воду та водовідведення склав 80% від нарахованих сум для оплати.

   Через борги споживачів склалася непроста ситуація, що ставить під загрозу фінансову стабільність комунального підприємства «Жовтоводський водоканал», що не має можливості своєчасно розраховуватися за спожиту електроенергію, проводити роботи з утримання та ремонту водопровідних та каналізаційних мереж, здійснювати очистку води та обробку стічних вод.

   Враховуючи ситуацію що склалася, комунальне підприємство «Жовтоводський водоканал» просить своїх споживачів здійснити звірення розрахунків за спожиті послуги з централізованого водопостачання та водовідведення зручним способом:
-    за телефонами: 9-35-70, або 095-234-75-36;
-    на сайті водоканалу в «Особистому кабінеті»;
-    безпосередньо у розрахунковому вікні водоканалу.

   В разі наявності поточної заборгованості здійснити її оплату. Якщо заборгованість значна, яка склалася за певний період, необхідно звернутися із заявою до підприємства для її розстрочки.

   Споживачам, які отримували субсидію в опалюваний період, впевнитися у праві отримання субсидії в літній період поточного року, та здійснювати оплату обов’язкової частки платежу по субсидії.

   Комунальне підприємство наголошує, що своєчасні розрахунки - гарантія стабільного водопостачання та водовідведення.

   Тому, кожен споживач повинен пам’ятати, що добробут знаходиться безпосередньо в його руках!

   

Зараз 180 відвідувачів та 43 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    svetikgv , Vita , nim26 , jiumoh , djljrfyfk , seleverstova , vika.kosiackova , verasa , dys85 , blancos766 , nomid , dima1 , kristisha_86 , Gordinski12 , запорожский 1990 , uslistyyy , МАМРЕНКО_ЕЛЕНА , AlekseyZaycev , aleksey.moroz.57@i.ua , alexvoldim@gmail.com , vladbas12 , taranAA , ninokom , sikoranina56@gmail.com , Ружина , Qyrich , u_a_litkina , 8mart.18 , Natali , Ann.peleptii@gmail.com , Drwhite , 0971677656 , 0409nataliya@gmail.com , olga.krivorychenko , OlgaEpimakhova , 0504805564 , pav1992 , Oleynikvd , ybprfz , +380959017150 , Killtool , pogrebnoy6229@gmail.com , Дорофеев-В
   
© КП "Жовтоводський водоканал"