peremoga

   
   

Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

ikarta1

   

thanks4pay war

   

Офіційний сайт комунального підприємства "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Щодо порушення цілісності пломб на засобах обліку

Подробиці

До уваги споживачів комунального підприємства «Жовтоводський водоканал»!

     Комунальне підприємство «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради», з метою інформування споживачів та убезпечення їх від можливих штрафних санкцій, надає наступні роз’яснення.

     Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України (затвердженими наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 за № 190) визначено, що споживач забезпечує захист приміщень, де розташовані вузли обліку від шкідливих та інших впливів утримує зазначені приміщення в належному стані; не допускає доступу сторонніх осіб і забезпечує доступ представників виробника (контролера водоканалу) за службовими посвідченнями до засобів обліку, водопровідних пристроїв та обладнання.

     У разі порушення цілісності пломб на засобах обліку, а також на їх з'єднувальних частинах, накладенихводоканалом, виявлення фактів штучного впливу на роботу засобів обліку водоканал має право вимагати від споживача проведення позачергової їх повірки до закінчення встановленого для них міжповірочного інтервалу з метою контролю правильності їх показів.

     У таких випадках позачергова повірка засобів обліку виконується за рахунок споживача.

     Споживач відповідає за цілісність та збереження засобів обліку, пломб і деталей пломбування, встановлених представниками територіальних органів Держспоживстандарту та водоканалу в місцях з'єднань засобів обліку, запірної арматури, манометра та іншого обладнання вузла обліку незалежно від місця його розташування.

     Знімати засоби обліку, здійснювати будь-які заміни їх частин або зміни положення на водомірному вузлі, де їх встановлено, знімати пломби, накладені органами Держспоживстандарту або виробником, має право лише виробник або споживач за дозволом водоканалу.

     У разі самовільних дій споживач сплачує витрату води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу. Розрахунковий період при безобліковому водокористуванні встановлюється з дня початку такого користування. Якщо термін початку безоблікового водокористування виявити неможливо, розрахунковий період становить один місяць.

     Задля уникнення негативних наслідків, Жовтоводський водоканал застерігає споживачів, від будь-яких самовільних дій з приладом обліку питної води.

     В разі необхідності в проведенні планових або аварійних ремонтних робіт на внутрішньоквартирних - в багатоквартирних будинках, дворових – в приватному секторі, необхідно здійснити виклик представника водоканалу для розпломбування засобу обліку (лічильника) питної води:

В робочі дні з 8.00 до 17.00 Відділ збуту:
тел. (05652) 9-37-41
095-234-75-36

У вихідні дні та після 17.00 робочих днів Диспетчерська служба:
тел. (05652) 5-51-14
095-234-74-82

Шановні споживачі!
Недаремно кажуть: поінформований – значить, захищений!
Запам’ятайте: самостійно знімати пломбу з лічильника питної води заборонено!

   

Зараз 187 відвідувачів та 42 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    svetikgv , Vita , nim26 , jiumoh , djljrfyfk , seleverstova , vika.kosiackova , verasa , dys85 , blancos766 , nomid , dima1 , kristisha_86 , Gordinski12 , запорожский 1990 , uslistyyy , МАМРЕНКО_ЕЛЕНА , AlekseyZaycev , aleksey.moroz.57@i.ua , alexvoldim@gmail.com , taranAA , ninokom , sikoranina56@gmail.com , Ружина , Qyrich , u_a_litkina , 8mart.18 , Natali , Ann.peleptii@gmail.com , Drwhite , 0971677656 , 0409nataliya@gmail.com , olga.krivorychenko , OlgaEpimakhova , 0504805564 , pav1992 , Oleynikvd , ybprfz , +380959017150 , Killtool , pogrebnoy6229@gmail.com , Дорофеев-В
   
© КП "Жовтоводський водоканал"