peremoga

   
   

Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

ikarta1

   

thanks4pay war

   

Офіційний сайт комунального підприємства "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Щодо повірки

Подробиці

Роз’яснення щодо змін у проведенні державної повірки засобів обліку питної води

     З 01.01.2016 року вступив в дію Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» № 1314-VII від 5 червня 2014 року, статтею 17 якого встановлено, що періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання. В свою чергу абз. 3 ч. 4 ст. 17 цього ж Закону України конкретизовано, що періодична повірка проводиться за рахунок тарифів на електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

     Витрати на проведення планових періодичних повірок, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку холодної води, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, включені до складової тарифу на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), розрахованого на підставі «Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 року зі змінами та доповненнями.

     26.08.2016 року набрала чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулюванняу сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 21.07.2016 року № 1285, якою встановлено тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) комунальному підприємству «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради».

     Таким чином, при закінчені міжповірочних термінів водолічильників, що перебувають в експлуатації у споживачів – фізичних осіб, які мешкають у багатоквартирних будинках (окрім приватного сектору), роботи пов`язані з їх повіркою будуть проводитися КП «ЖВК» ДОР» за рахунок встановленого постановою НКРЕКП від 21.07.2016 року № 1285 тарифу.

     Отже, цим абонентам більше немає необхідності звертатися до будь яких організацій з метою проведення перевірки водолічильників.

     Про дату виконання робіт, споживач буде повідомлений заздалегідь, у відповідності до «Порядку подання засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку, обслуговування та ремонт», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 474 від 08.07.2015 року.

     Для всіх інших споживачів, яким надається послуга без використання внутрішньобудинкових систем з водопостачання та споживачів, періодичну повірку водолічильників абоненти повинні виконувати самостійно.

   

Зараз 112 відвідувачів та 13 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    alpro77 , 4220838 , aypetryk@e-mail.ua , vetalij007 , mops2106 , gudlin0205 , irinapasechnick1983 , Volkozub , Vesya1987 , 1742319 , vaskov , martynkovalyuska@gmail.com , Scherbakova
   
© КП "Жовтоводський водоканал"