Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters

   

kabinet ur

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Офіційний сайт КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

18 березня 2018 року - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Подробиці

Шановні працівники комунального підприємства «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради та колеги суміжних комунальних підприємств міста Жовті Води!

buket ukr
   У буремному сьогоденні, коли події випробовують кожного українця, ми особливо чітко оцінюємо важливість і значимість звичайних буденних потреб: щоб у наших оселях завжди була вода, тепло, щоб радували око парки і сквери, сонце осявало чисті вулиці, тішилася дітвора у зручних та гарних двориках.

   Запорукою соціальної стабільності та громадського спокою – є невпинна, цілодобова робота багатофункціональних служб житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

   У цей привітний весняний день, адміністрація та профком комунального підприємства «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради» щиро вітає увесь колектив підприємства, а також колег – працівників житлово-комунальної сфери міста, усіх незамінних служб, що забезпечують обслуговування побуту жовтоводців, з професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення України!

   Висловлюємо подяку за високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, за самовіддану працю. Щиро бажаємо міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, достатку, миру, гарного настрою, невичерпної енергії для творення добра на благо розквіту України!

   Нехай ваш кожен день буде сповнений радістю, надією та енергією наших щирих привітань!

512582 900

   

Зараз 47 відвідувачів та 9 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    Andr507 , zdpv , нина , natalie20031983 , Dubovik_VL , Корсуновская , innainna , andrey1976 , mariia2018
   
© КП "Жовтоводський водоканал"