Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Офіційний сайт КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Представники німецького Банку розвитку KFW завітали до м. Жовті Води на КП «Жовтоводський водоканал»

Подробиці

   Представники німецького Банку розвитку KFW завітали до м. Жовті Води на комунальне підприємство «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради», для ознайомлення з існуючими проектами з модернізації та встановлення обладнання, що в майбутньому дасть свої результати, а саме зниження витрат енергетичних ресурсів, зменшить витрати на ремонт і обслуговування мереж та обладнання, покращить якість питної води.

   Матіас Хітцель - керуючий директор консалтингової компанії MACS GmbH та Олександр Шумельда – незалежний консультант Банку розвитку KFW сектору енергоефективності, провели знайомство з Жовтоводським водоканалом, з його технологічними процесами, технічним станом підприємства.

   Стан об’єктів Жовтоводського водоканалу справив позитивне враження, при цьому було зазначено що обладнання потребує оновлення та модернізація. Гості висловили бажання подальшої співпраці в цьому напрямку.

   Пріоритетними напрямками є енергозбереження та якість питної води.

   За результатами робочої поїздки делегації німецького Банку розвитку KFW до м. Жовті Води та інші водоканали Дніпропетровської області, 1 березня 2019 року в Дніпропетровській обласні раді, при підведенні підсумків проведеної роботи, Жовтоводський та Аульський водоканали обрані для подальшої по запровадженню існуючих проектів.

   

Зараз 65 відвідувачів та 22 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    vlais , yulianatasha , natalyisayeva , Nikolay03 , Kucherenko S , simens1988 , vika3121991 , швецмв , sobolev0506 , vodazhv , Сокол , Shandyna , Неля Ив. , valjawdan , simens107 , ok52@ukr.net , derkach.d , levus57 , hjvfyjdyf , 380959017246 , Шихова
   
© КП "Жовтоводський водоканал"