Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters

   

kabinet ur

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Офіційний сайт КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Щодо заміни ввідного трубопроводу буд.№12 по вул. Хмельницького

Подробиці

     Звернення про недостатній тиск у помешканнях будинку №12 по вул. Хмельницького надійшло до аварійно – диспетчерської служби КП «ЖВК» ДОР» 12.08.2019 р. В ході з’ясування причин, які викликали падіння тиску, виявлено, що ввідний трубопровід Ø50 до будинку потребує заміни.
     Вказаний  трубопровід перетинає проїзну частину вулиці Хмельницького. Крім того він заведений до будинку №12 та підключений до внутрішньобудинкової системи під підлогою однієї з квартир на першому поверсі цього будинку.  
     Погодження проведення робіт в середині вказаної квартири, погодження та виконання робіт на проїзній частині вулиці призвели до збільшення загального терміну проведення  ремонтних робіт.
     Безпосередньо під час виконання земельних робіт було виявлено, що старий трубопровід, виконаний з застосуванням чавунних та сталевих труб, прокладений зі зміною напрямку під кутом 90˚ в двох місцях.
     З метою максимального збереження асфальтобетонного покриття було прийняте рішення про використання в якості гільз старих труб, для прочищення яких довелось застосувати спеціальне гідропромивне обладнання.
     Повний обсяг робіт, включно з земельними роботами, підготовкою траси для нового трубопроводу, монтаж нового трубопроводу з використанням поліетиленових труб, підключення до внутрішньобудинкової системи та виконання  попереднього благоустрою прилеглої території виконано 14.08.2019р. Водопостачання будинку було відновлене ввечері того ж дня.
     Однак, виконані ремонтні роботи по заміні ввідного трубопроводу на вказаний будинок, не призвели до відновлення нормального тиску  у всіх помешканнях будинку.
     Після підключення до мережі централізованого водопостачання тиск відновився в приміщенні приватного стоматологічного кабінету та в квартирі, розташованій над ним на другому поверсі, що свідчить про те, що є технічні проблеми на внутрішньобудинковій мережі будинку. Згідно вимог «Правил надання послуг з управління багатоквартирним будинком», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2018р. №712 та «Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.205р. №76, питання стану внутрішньобудинкової мережі має вирішувати балансоутримувач або управитель будинку.
     Отже, КП ВЖРЕО, як управитель даного будинку, повинне провести відповідні роботи на внутрішньобудинкових мережах, по відновленню тиску в квартирах.

   

Зараз 65 відвідувачів та 8 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    smilin , дина , budennogo8031 , vs7037@ya.ru , javded , kycbka , Vika , DSA
   
© КП "Жовтоводський водоканал"