Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Офіційний сайт КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Комунальне підприємство «Жовтоводський водоканал» інформує!

Подробиці

   КП «ЖВК» ДОР» - це не лише  приготування питної води та оброблення стічних вод, а й багато інших, іноді незаслужено обділених увагою важливих робіт та заходів. Однією з таких, є роботи з чищення мулових майданчиків та вивезенню так званого «кека» на полігон зберігання твердих відходів.
   Кек – це та тверда фаза стічних вод, яка утворюється після обробки осадів стічних вод на каналізаційних очисних спорудах.
   Отже, з 1 серпня 2019 року розпочато роботи по чищенню мулових майданчиків та вивозу твердих відходів на каналізаційних очисних спорудах КП «ЖВК» ДОР».
   В даних роботах задіяні працівники транспортної дільниці та дільниці каналізаційних очисних споруд, а також техніка: екскаватор, трактор-бульдозер та два самоскиди.
   Роботи важкі, але вкрай необхідні, від виконання яких залежить нормальний, безаварійний режим роботи як комплексу споруд біологічного очищення так і очисних споруд в цілому.
   В залежності від погодних умов планується завершити чищення мулових майданчиків на протязі двох місяців.

kek1kek2

kek3kek4kek5kek6kek7kek8

   

Зараз 82 відвідувачів та 13 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    Andr507 , tan.guryanova@mail.ru , sidgalaxy , taranenkogalina , manyahin@ukr.net , saau-koshova@ukr.net , olinoks2564 , valeri1271 , pasavali , Zerniy_Andrii , Martynovvitia , svetagadir , 0668143821
   
© КП "Жовтоводський водоканал"