Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Офіційний сайт КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Щодо культури користування каналізацією!

Подробиці

   У Жовтих Водах понад 148 км каналізаційних колекторів різного діаметру (від 150 мм до 900 мм), по яких транспортуються побутові та промислові стічні води до каналізаційних очисних споруд міста.

   Стічні води містять в собі велику кількість різноманітних забруднень, як органічного, так і неорганічного походження. Це жири і оливи, які здатні накопичуватися на стінах труб, поступово звужуючи їх діаметр. Це іржа і накип, пісок, ганчірки, які випадково потрапили в каналізацію та поліетиленові пакети, які осідають або застряють в місцях поворотів каналізаційної траси. Часом закупорювання або засмічення каналізації настільки серйозне, що усунути його можливо лише за допомогою спецтехніки.

kanaliz

   За місяць до аварійно-диспетчерської служби КП «ЖВК» ДОР» надходить від 270 до 330 заявок на ліквідацію засмічень та заторів на  каналізаційних мережах міста. Однією з частих причин заторів колекторів та мереж є неефективне використання мешканцями нашого міста системи каналізації.

   На сьогодні дуже актуальним є питання підвищення культури користування каналізацією, адже містяни часто викидають в раковини та унітази речі, які не призначені для утилізації в системі очищення стічних вод. При промиванні мереж з труб витягають відходи процесу консервування, зіпсовані продукти, ганчірки та рушники, порожні пляшки, макулатуру, харчові відходи, будівельні уламки, каміння, пісок. В період консервування «дачних врожаїв» у технічних служб КП «ЖВК» ДОР» починається справжня «гаряча пора» – за добу вони можуть отримати більше 20 викликів щодо усунення засмічень різного ступеня складності.

   Також однією з головних причин утворення заторів та засмічень на каналізаційних мережах, як внутрішньобудинкових так і дворових, є «нездорова» економії питної води, що в сою чергу не забезпечує достатнього протоку в каналізаційній трубі для змиву нечистот.

   Аварійною бригадою КП «ЖВК» ДОР» за 2019 рік промито 1852 м каналізаційних труб спеціалізованою каналопромивною машиною високого тиску «РОДЖЕТ». Також з січня по вересень 2019 року було ліквідовано 2 640 випадків засмічень.

   На жаль, це свідчить про низький рівень культури користування сантехнічними приладами, мережею водовідведення. Жовтоводцям слід усвідомити, що каналізація – не сміттєпровід, і в ній не місце харчовим відходам, засобам особистої гігієни, побутовому сміттю, пляшкам, іграшкам та залишкам будівельних матеріалів.

   Закликаємо містян бути відповідальними та пам’ятати, що каналізація це не смітник!

   

Зараз 85 відвідувачів та 9 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    syt_2007@ukr.net , ag001280 , irina_grompro , Crazy772 , natasha_onofrichuk , lysak.sv , olgavitrak , gurilo777
   
© КП "Жовтоводський водоканал"