Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Офіційний сайт КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Чиста річка – запорука нашого здоров’я!

Подробиці

   Джерелом господарсько-питного водопостачання м. Жовті Води є Іскрівське водосховище на річці Інгулець, яке розташоване на території Петрівського району Кіровоградської області. Водозабір підприємства розташований на р. Інгулець в зоні санітарної охорони 1-го поясу Іскрівського водосховища разом з гідротехнічними спорудами даного водосховища

   В зв’язку з тим, що Іскрівське водосховище є джерелом питного водопостачання м. Жовті Води, висновком державної санітарної інспекції Кіровоградської  області від 22 липня 1952р. №49 та рішенням виконавчого комітету Кіровоградської обласної ради від 1953р. встановленні зони санітарної охорони (ЗСО), на підставі проекту ЗСО водосховища р. Інгулець, розробленого Харківським відділом інституту «Водоканалпроект», 1953р. Відповідно на місцевості ЗСО 1-го поясу, який огороджений, знаходитися під цілодобовою охороною та на території якого заборонено перебування сторонніх осіб, охоплює 200м від місця водозабору.

ingul06092019-1ingul06092019-2

 

   Вище за течією на р. Інгулець на відстані від водозабору від 1,0 км до 7,0 км, в зоні рекреації, розташовані бази відпочинку. Так склалося, що між зоною санітарної охорони 1-го поясу та базами відпочинку вище за течією на березі Іскрівського водосховища виникли стихійні зони рекреації. Звичайно дані майданчики не облаштовані у відповідності до вимог чинного законодавства, тому у більшості випадків недобросовісні відпочиваючі залишають за собою купи сміття. Під дією природніх явищ (вітер, дощ, танення снігу та ін.) залишене сміття потім потрапляє в річку, де течією відноситься до водозабору.

ingul06092019-3ingul06092019-4

   Наголошуємо, що стихійні місця відпочинку з неорганізованими місцями складування побутових відходів, розташовані на відстані 200 - 300 метрів вище за течією від місця водозабору.

   Також слід зазначити, що в більшості своїй, в даних місцях відпочивають мешканці міста Жовті Води, які ж потім скаржаться на якість питної води в своїх домівках. А потім ми запитуємо чому помирають наші річки? Чому ми вважаємо, що хтось повинен після нас прибрати? Який приклад ми подаємо своїм дітям!

ingul06092019-5ingul06092019-6

   Шановні відпочиваючі! Давайте на хвилинку задумаємося хто ми такі? Люди?

   Це наша Земля, наша вода, наше здоров’я,  наше майбутнє, майбутнє наших дітей! Ми повинні про це дбати! Ми ж все таки люди!

   Найближчим часом, працівники КП «ЖВК» ДОР» планують провести акцію по прибиранню засмічених ділянок р. Інгулець.

   Запрошуємо всіх небайдужих жовтоводців, які тримають руку на пульсі, долучитися до компанії прибирання.

   День та час буде повідомлено додатково на сайті підприємства.

   

Зараз 90 відвідувачів та 6 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    syt_2007@ukr.net , irina_grompro , Crazy772 , lysak.sv , gurilo777
   
© КП "Жовтоводський водоканал"