Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Офіційний сайт КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Увага! Небезпека! Масові викрадення люків у місті!

Подробиці

   За останні три доби з водопровідних та каналізаційних мереж міста КП «ЖВК» ДОР» було викрадено 30 чавунних кришок люків!

   З початку 2019 року викрадено 88 одиниць чавунних кришок люків.

   Небезпека для перехожих провалитись у відкритий люк та травмуватись залишатиметься, поки є люди, які прагнуть нажитися на чужому майні.

luk1   Щодня працівники КП «ЖВК» ДОР» здійснює планові обстеженням стану колодязів. Допомагають і мешканці міста, які при виявленні відкритих люків інформують диспетчерську службу підприємства. У таких випадках наші фахівці оперативно реагують та на місцях здійснюють огородження, на час відсутності кришки встановлюють тимчасові залізобетонні.

   За фактами крадіжок у поточному році КП «ЖВК» ДОР» подало до правоохоронних органів 88 заяв про скоєння злочину.

luk2   У кожному конкретному випадку суми збитків КП «ЖВК» ДОР» до 4 тис. 900 грн. Найдорожче коштують кришки від важких люків (78-80 кг). Незважаючи на те, що вони розміщені на проїжджих частинах, деякі злочинці знаходять способи їх зняття. Однак найчастіше здобиччю стають кришки середніх та легких люків (40-50 кг), розміщених на тротуарах, газонах, прибудинкових територіях.

luk3   На сьогодні підприємство не в змозі виправити ситуацію в повній мірі, через відсутність коштів на заходи, що не передбачені в діючому тарифі.

   Звертаємо увагу громади міста, що крадіжки продовжуватимуться до тих пір, поки кришки люків приймаються як металобрухт.

   Адміністрація водоканалу переконливо просить громадян, що були очевидцями скоєння злочинів, повідомляти до відділу поліції міста.

   Звертаємось до підприємців, які здійснюють прийом металобрухту, не приймати люки в будь-якому вигляді, в т.ч. побитому. Адже ваші дії спонукають та заохочують крадіїв, а у відкритий люк можуть потрапити і ваші рідні та близькі!

   

Зараз 82 відвідувачів та 12 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    alvaz-vita@mail.ru , 4640640 , syt_2007@ukr.net , ag001280 , Crazy772 , natasha_onofrichuk , степова , lysak.sv , olgavitrak , user_172748@outlook.com , 0954743137 , gurilo777
   
© КП "Жовтоводський водоканал"