Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

Офіційний сайт КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Аварійна ситуація на каналізаційному колекторі по вул. Кропоткіна

Подробиці

УВАГА!
Термінова інформація щодо аварійної ситуації яка виникла на каналізаційному колекторі по вул. Кропоткіна

   15 жовтня 2019 року комунальне підприємство «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради» отримало черговий тривожний сигнал. Цього разу аварійною бригадою виявлено провалля ґрунту по вул. Кропоткіна в районі перехрестя вулиць О. Стовби та Кропоткіна.

kropotkina19102019-1kropotkina19102019-2kropotkina19102019-3   В цьому місці проходить головний каналізаційний колектор, який бере початок на вулиці Кропоткіна, є єдиною системою відводу стічних вод від мешканців 93-х багатоповерхових будинків, 3-х дитячих садочків та середньої школи, підрозділів КНП «Жовтоводської міської лікарні Жовтоводської міської ради».

kropotkina19102019-4   Аварія сталася через газову корозію, яка виникла внаслідок тривалої дії випаровування каналізаційних стоків всередині труб колектора.

   Відбулося руйнуванні стінок бетонних каналізаційних труб, які знаходяться без контакту з стічними водами та піддаються дії випаровування, у результаті чого відбулося зменшення їх товщини на 70-90%.

   Кількість глиняної маси складає 3-5 м3, що утворило закупорювання системи та унеможливлює протік стічної рідини. Закупорювання складає 85-90 відсотків діаметру труби до 150 метрів по ходу колектора.

   Це може призвести до серйозних екологічних наслідків.

   Над ліквідацією аварії наразі працюють бригади підприємства.

  На сьогодні встановлюються пересувні мотопомпи в кількості 2-х одиниць для перекачки стічних вод від колодязя до колодязя К21 самопливного каналізаційного колектору мікрорайону №2, для забезпечення перекачування стічних вод в обхід дільниці затору та уникнення потрапляння стічних вод на відкритий ґрунт.

   Облаштовується тимчасова КНС на колодязі КК29 з використанням погружного насоса SPERONI SQ 150.

kropotkina19102019-6kropotkina19102019-5
   Узгоджується проведення земельних робіт в місці аварії з усіма службами, які мають комунікації в місці аварійної ситуації.


   

Зараз 45 відвідувачів та жодного зареєстрованого відвідувача на сайті

   
© КП "Жовтоводський водоканал"