Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

Офіційний сайт КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Цікаві факти!

Подробиці

   Загальна протяжність системи водовідведення 146,3 км, включаючи напірні та самопливні колектори, вуличні та внутрішньо дворові мережі. Для забезпечення безперебійного відведення стоків передбачені 6 діючих каналізаційних насосних станцій, 3 з яких працюють в автоматичному режимі. В середньому за добу через мережу водовідведення та каналізаційні насосні станції відводиться стоків від 6 000 м3 до 7 000м3.

   В зв’язку зі зменшенням об’ємів водоспоживанням, на які було розраховано систему водовідведення при будівництві, зменшується швидкість потоку стоків в каналізаційному трубопроводі, що призводить до випаду осаду зважених речовин та їх накопичення на дні чи стінках. Також в процесі тривалої експлуатації системи водовідведення (більше 40 років), спостерігається порушення щільності керамічних та чавунних трубопроводів в результаті чого відбувається проникнення кореневої системи всередину каналізаційної труби. Наслідком усіх  цих  процесів є – затори.

В середньому працівники дільниці каналізаційних мереж кожного робочого дня  ліквідують затори, той чи іншої складності, від 10 до 15 шт.

remont20200507-1remont20200507-2

   

Зараз 114 відвідувачів та 12 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    kryschuk , gala_al2 , 0963365959 , TAT1ANA , t.chert_193124 , stefurazv@gmail.com , mykl , smirskiy , ukrndpri , pizzza , lugovets.zv@gmail.com
   
© КП "Жовтоводський водоканал"