Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

Офіційний сайт комунального підприємства "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Оновлення кабінету юридичної особи

Подробиці

kabinet ur

   Пропонуємо Вам скористатись оновленою, зручною та безкоштовною версією кабінету юридичної особи.


Переваги оновленого сервісу:

– відсутня необхідність відвідувати водоканал та стояти в чергах;

– швидкий доступ до інформації по Вашому підприємству у зручний для Вас час з будь-якого гаджету, підключеного до мережі Інтернет;

– дистанційне внесення показань приладів обліку;

– актуальна інформація щодо нарахувань та оплати рахунків;

– можливість завантаження документів (рахунку та акту виконаних робіт);

– безпека інформації, адже сторонні особи не мають доступу до Вашого особистого кабінету.

   Для отримання доступу до кабінету юридичної особи необхідно зареєструватись на сайті (Інструкція по реєстрації). При реєстрації слід вказати свій код ЄДРПОУ та код споживача, який Вам присвоїв водоканал. Якщо Ви вже зареєстровані на сайті та маєте доступ до кабінету споживача, то нова реєстрація не потрібна, просто відкоригуйте Ваш профіль та додайте код ЄДРПОУ та код споживача.

  Крім того, повідомляємо, що на підприємстві наразі впроваджується безпаперовий документообіг. Тому за допомогою кабінету юридичної особи Ви будете мати можливість повідомити нас щодо об’ємів споживання, на підставі яких будуть сформовані електронні рахунки та акти виконаних робіт, доступні до завантаження та друку (за необхідності).

   Звертаємо Вашу увагу, що рахунки та акти виконаних робіт можна отримати через систему електронного документообігу М.Е.DOC, в якій Ви маєте можливість погодити рахунок та акт, підписавши їх ЕЦП (електронним цифровим підписом).

   

Зараз 297 відвідувачів та 44 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    paselka , Sasha , 13elen09 , temenko , san96 , BejdikAI , cxz1972 , tanyushka.8308 , андрей1968 , TURMINA , Zhurilo , dima1 , virtor.duda , snisarenkovladimir , galina7326 , evg.migur@mail.ru , ivlkom , Set102 , krohina_yana , lenavasja6562 , LazarenkoAT , karambola1953 , H2Ooriole , zablik , домкниг , smirskiy , loushkolyuda@gmail.com , Lydmila-O , pvalya430 , natip777 , Bliznec6 , Serg7635 , SV6607 , 2408333 , ksyx89 , gruzdovoleg , zaporozhetzluda , Кукла , mops21061 , Gogatima76 , ivanova_vd , ykoqeve
   
© КП "Жовтоводський водоканал"