Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

Офіційний сайт комунального підприємства "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

Щодо звернень стосовно якості питної води

Подробиці

   З настанням літнього періоду зростає кількість звернень щодо якості питної води.

   Цьому є логічне пояснення - протягом багаторічної експлуатації трубопроводів питної води, на їх стінках утворюється відкладення, осад та інше. Відповідно зі збільшенням обсягів питної води збільшується швидкість руху води по трубопроводам. Доки потік води не інтенсивний, ці відкладення не вимиваються. В періоди відключення споживачів або інтенсивного використовування - швидкість руху води по мережах значно зростає, унаслідок чого з труб вимивається осад. Як результат - з кранів іноді витікає не зовсім чиста вода.

   Підприємство оперативно реагує на скарги, що надходять до аварійно-диспетчерської служби стосовно якості питної води: проводять додаткове лабораторне дослідження питної води у споживача, виконують обстеження мереж та запірної арматури, виконують промивання водопровідної мережі та повторно проводять лабораторне дослідження. Жодної скарги не залишаємо без уваги, але тільки ті які надходять на аварійно-диспетчерську службу.

   Так в зв’язку з надходженням значної кількості  скарг, щодо погіршення якості питної води споживачів селища Весела Іванівка, експлуатаційними службами нашого підприємства вжито заходів з позапланового обстеження всіх водопровідних мереж, камер перемикань, запірної арматури, гідрантів та випусків, які знаходяться на балансі підприємства та в межах території селища Весела Іванівка.

   Виконані промивання наступних вулиць:
- Черняхівського;
- Володимира Великого;
- Львівська;
- Підгірна;
- Лісова;
- Степова.

   На даний час  вже проведено обстеження водопровідної мережі від об’єкту ДП СхідГЗК СКЦ до вул.Степової. В подальшому планується провести обстеження водопровідних мереж від об’єкту ЖВК №26 до вул. Осіння та всіх вуличних мереж по вище зазначеним вулицям.

   Після проведення позапланових промивань водопровідних мереж буде виконаний відбір проб для проведення подальшого лабораторного контролю якості питної води.

   Хочемо зауважити всім споживачам, що самовільне несанкціоноване закриття чи відкриття запірної арматури, яка знаходиться на балансі нашого підприємства –  категорично не допустимо!

   У разі виникнення зауважень щодо якості питної води просимо звертатися до чергового майстра аварійно-диспетчерської служби за телефонами:

- 095-234-74-82
- 067-554-62-28

   

Зараз 362 відвідувачів та 46 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    paselka , Sasha , 13elen09 , temenko , san96 , BejdikAI , cxz1972 , tanyushka.8308 , андрей1968 , TURMINA , Zhurilo , dima1 , virtor.duda , snisarenkovladimir , galina7326 , saau-koshova@ukr.net , evg.migur@mail.ru , ivlkom , Set102 , krohina_yana , lenavasja6562 , LazarenkoAT , karambola1953 , H2Ooriole , zablik , домкниг , smirskiy , loushkolyuda@gmail.com , Lydmila-O , pvalya430 , natip777 , Bliznec6 , Serg7635 , SV6607 , 2408333 , alka2008 , ksyx89 , gruzdovoleg , Кукла , Кр2459 , mops21061 , 9430350 , ivanova_vd , ykoqeve
   
© КП "Жовтоводський водоканал"