Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

Офіційний сайт комунального підприємства "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради

КП «ЖВК» ДОР» інформує!

Подробиці

   Станом на 14.06.2021р. зупинив свою роботу канал Дніпро-Інгулець, а відповідно транзитний  пропуск Дніпровської води через водоскидні споруди Іскрівського водосховища з 22.06.2021 року призупинено.

   На 25.06.2021р. всі об’єкти систем централізованого водопостачання та водовідведення комунального   підприємства «Жовтоводський водоканал» працюють в штатному режимі.

   Питна вода, яка подається в розподільчу мережу міста, відповідає всім вимогам нормативного документу ДСанПіН 2.2.4-171-10.

   На сьогоднішній день за заявками та скаргами мешканців міста на органолептичні показники питної води, підприємство здійснює позапланові промивання вуличних водопровідних мереж, з подальшим переходом промивок в зону тупикових мереж районів с. Весела Іванівка та Водобуд. В результаті вищезазначених заходів прискорився водообмін резервуарів чистої води на водопровідних очисних спорудах, що в свою чергу призвело до з’явлення вільного активного хлору, а відповідно і запаху дезинфіктанту (хлору) у розподільчій мережі міста, який мешканці сприймають як хімічний привкус води.

   Крім того в результаті підвищення температури навколишнього середовища (в тому числі і питної води) та у разі наявності застійних зон, можливе погіршення органолептичних показників питної води (забарвленість, каламутність та запах).

   Прохання, у разі виникнення подібної ситуації,  звертатися зі скаргою до аварійно-диспетчерської служби для своєчасного реагування по усуненню проблем з якістю питної води за наступними телефонами:

- 095-234-74-82 
- 067-557-62-28

   

Зараз 50 відвідувачів та 2 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    Nikolay03 , gruzdovoleg
   
© КП "Жовтоводський водоканал"