peremoga

   
   

Форма входу  

   

baner-borg

   

baner-counters-wo-reg

   

Viber-бот

viber plus qr

   

kabinet ur

   

fb

   

Наш банер  

baner-evk

 Код банера:

   

Hosting Ukraine

   

ikarta1

   

thanks4pay war

   

Норми споживання

Відповіді на питання

Бланки заяв

Публічний договір

Кабінет споживача

До уваги споживачів щодо повірки!

...
    Отже, з грудня 2017 повірка та ремонт засобів обліку води, які знаходяться у власності фізичних осіб, здійснюватиметься за кошти споживачів
...

Читати статтю

Пам'ятка для отримувачів субсидії в оселі яких не встановлено прилад обліку

 У відповідності до нових нормативних документів, якими встановлено соціальну норму на житлово-комунальні послуги, змінився порядок нарахування субсидії.

 У споживачів, в оселі яких не встановлено прилад обліку, нарахування за послуги водопостачання та водовідведення проводяться згідно з затвердженими нормами споживання, 10 куб.м. на одну особу на місяць. Компенсація у вигляді субсидії на послуги водопостачання та водовідведення надається в межах соціальної норми 4 куб. м. на одну особу на місяць, на яку встановлюється розмір обов’язкової плати, а 6 куб.м. нараховуються та сплачуються в повному обсязі за затвердженим тарифом 29 грн. 98 коп за 1 куб.м.

 Звертаємо Вашу увагу, що обов’язковий платіж необхідно сплачувати щомісячно в розмірі встановленому відділом субсидії разом з різницею між затвердженою нормою та соціальною.

Приклад оплати: обов’язкова плата по субсидії + (6 куб. м*29,976 грн.)

Пам'ятка для отримувачів субсидії

          У відповідності до нових нормативних документів, якими встановлено соціальну норму на житлово-комунальні послуги, змінився порядок нарахування субсидії.

 Компенсація у вигляді субсидії на послуги водопостачання та водовідведення надається в межах соціальної норми 4 куб. м. на одну особу на місяць, та на неї встановлюється розмір обов’язкової плати, а споживання понад соціальну норму нараховується та сплачується за затвердженим тарифом 29 грн. 98 коп за 1 куб.м.

 Звертаємо Вашу увагу, що необхідно щомісячно фіксувати покази приладу обліку та сплачувати обов’язковий платіж в розмірі встановленому відділом субсидії разом з фактичним споживанням, понад соціальну норму.

 Приклад оплати: фактичний об’єм споживання склало 6 куб. м, таким чином повинна складати – обов’язкова плата по субсидії (яка покриває 4 куб. м соціальну норму) + (2 куб. м *29,976 грн.)

Пам'ятка для пільговиків в оселі яких не встановлено прилад обліку

            У відповідності до нових нормативних документів, якими встановлено соціальну норму на житлово-комунальні послуги, змінився порядок надання пільг.

У споживачів, в оселі яких не встановлено прилад обліку, нарахування за послуги водопостачання та водовідведення проводяться згідно з затвердженими нормами споживання, 10 куб.м. на одну особу на місяць. Тобто компенсація у вигляді знижки плати на послуги водопостачання та водовідведення надається в межах соціальної норми 4 куб. м. на одну особу на місяць, а 6 куб.м. нараховуються та сплачуються в повному обсязі за затвердженим тарифом 29 грн. 98 коп за 1 куб.м.

Приклад оплати: (4 куб. м *тариф з урахуванням відсотку пільг) + (6 куб. м.*29,976 грн.)

Пам'ятка для пільговиків

У відповідності до нових нормативних документів, якими встановлено соціальну норму на житлово-комунальні послуги, змінився порядок надання пільг.

 Компенсація у вигляді знижки плати за послуги водопостачання та водовідведення надається в межах соціальної норми 4 куб. м. на одну особу на місяць, а споживання понад соціальну норму нараховується та сплачуються за затвердженим тарифом 29 грн. 98 коп за 1 куб.м.

 Звертаємо Вашу увагу, що при здійсненні щомісячної оплати необхідно зазначати показання приладу обліку.

 Приклад оплати: фактичний об’єм споживання склало 6 куб. м, таким чином оплата повинна складати: (4 куб. м соціальна норма* на тариф з урахуванням відсотку пільг) + (2 куб. м *29,976 грн.)

Інформація щодо необхідності здійснення вчасних платежів за питну воду та водовідведення за рішеннями суду

    На сьогоднішній день проблемним залишається питання низького рівня платежів населення, яке є споживачами питної води та водовідведення.

    Велика кількість громадян, які мають відповідні борги або борги мають їх знайомі та родичі, мають хибну думку, без будь-якого обґрунтування, що з часом борги зникнуть і вживати дії з метою їх сплати є необов’язковою справою. Скоріше за все така думка виникає у громадян, які не знайомі з порядком стягнення таких боргів відповідно до чинного законодавства та безпосередньо Закону України «Про виконавче провадження».

    Для виконання рішень суду про стягнення заборгованості за питну воду та водовідведення, що набули чинності, державні виконавці застосовують заходи примусового стягнення. Такими є - звернення стягнення на майно боржника (опис і арешт майна), а також стягнення із доходів, зарплати, пенсії.

Читати повністю

Роз’яснення щодо періодичної повірки засобів обліку

    Останнім часом споживачами міста Жовті Води ставляться питання щодо порядку проведення та оплати робіт (послуг), пов’язаних з повіркою квартирних засобів обліку води.

Читати статтю

Про зменшення розміру плати у разі тимчасової відсутності споживача та членів його сім'ї

Згідно „Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення", введених в дію з 13.08.2005 року:

„Споживач має право на зменшення розміру плати у разі тимчасової відсутності споживача та членів його сім'ї на підставі письмової заяви споживача та офіційного документа, що підтверджує їх відсутність (довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання).

Довідка видається встановленого зразка, завірена печаткою установи, з датою видачі документа.

Довідка дійсна протягом 10-ти днів з моменту видачі.

Перерахунок проводиться за останній квартал (з дати, вказаної у довідці).

В разі довгострокової відсутності (більше трьох календарних місяців) абонентів, прописаних за однією адресою, необхідно подати заяву на установку пломб вводів холодної, гарячої води та газу.

Перерахунок виконується в установленому порядку, тобто при поданні документів, що підтверджують відсутність жильців.

Постанова КМ України № 630 від 21 липня 2005р.

 

Про повірку лічільників

Згідно „Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення", введених в дію з 13.08.2005 року:

Засоби обліку води, встановлені у квартирі (будинку садибного типу) підлягають періодичній повірці в обумовлені паспортом терміни.

Періодична повірка засобів обліку повинна проводитись у строк, що не перевищує одного місяця.

За цей час споживач оплачує послуги з централізованого постачання холодної та гарячої води-згідно із середньомісячними показаннями засобів обліку за попередні три місяці.

У разі несправності засобів обліку води, що не підлягає усуненню, плата за послугу з моменту її виявлення вноситься згідно з нормами споживання.

У разі виникнення сумнівів щодо правильності показань квартирних засобів обліку споживач в установленому порядку може проводити їх позачергову повірку за власні кошти, про що інформує виконавця. Якщо виявлена у показаннях помилка виходить за межі, передбачені у паспорті квартирного засобу обліку, водоканал здійснює перерахунок плати за споживання води з дня останньої повірки або встановлення засобів обліку, якщо його повірка не проводилась, шляхом зменшення плати на відсоток, який перевищує( чи зменшує) встановлені межі точності для цього типу засобів обліку, до моменту виявлення помилки.

Постанова КМ України № 630 від 21 липня 2005р.


Про пільги

Згідно «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», введених в дію з 13.08.2005 року:

«У разі отримання права на пільги споживач подає в комунальне підприємство письмову заяву та документи, що його підтверджують. Оплата за послуги з урахуванням пільг нараховується з дати подання документів, що підтверджують право на пільгу.

У разі встановлення квартирних засобів обліку їх показання розподіляються пропорційно кількості мешканців квартири. Пільги споживачам з оплати послуг надаються на частку, отриману після такого розподілу, за фактичними витратами, але не вище норм споживання, визначених законодавством.

Постанова КМ України № 630 від 21 липня 2005р.

   

Зараз 543 відвідувачів та 207 зареєстрованих відвідувачів на сайті

    andr507 , MASTER RELAXa , vvvoron , dima4158800 , alpro77 , Ole70812741 , smilin , carab0ca , zdpv , Анатолій , hbnf , sunny_svetka , luda , sofi , zamik , golovDV , taranenkogalina , Юрий , Troino , viktoria , gebona , luda37 , Запащиков , kras111 , Glamira , viktorya , яяя72144 , ElenaTok , Viktor1951 , segeda71 , 0955241758 , manyahin@ukr.net , k1p1a , avyalik , misano , mat_val6321 , 0994588798 , Andrei1982 , izmodenov , lovasergej , lovanataha , Бунчук Оксана , xtckfd , андрей1968 , nikolenko tb , korvvet , Helen87 , natadn1973 , voda1974 , tnsh , ag001280 , dima1 , tamila1504 , gannusya-kd@i.ua , ValNic , despar1 , TANAKOR , nata.kashpurovskaya2203 , buryak_1978 , Ганна , tatyana2708 , МАМРЕНКО_ЕЛЕНА , igorzhab , YuriYanovich , kjbzhv , bonta , zaharova , jarik13 , 0675277078 , LarisaDuhova , ikislaya@mail.ua , пирогова5 , evg.migur@mail.ru , Никоненко , olgaw , 9040137 , krohina_yana , Alex1958 , степова , zavalii0711@ukr.net , Alex_49 , valy4971 , franko , prohoda1956 , javded , May25a , sophya2002@i.ua , KT2016 , kozinenko@mail.ru , natasha0448 , emilgo , viktor_zoya , Mixail , Асанапік , РУТ , kolan2208@gmail.com , Spolitak , hjvfyjdyf , elzaza@ukr.net , 0991426032 , zanko71412 , kry4ok@ukr.net , Альона Тригук , tovstolayk1960@gmail.com , ket1997 , olyuxamolyuxa , isaev , voda_Franko , fomich24 , aleksandra.trety@mail.ru , Теренюк , sana , Boguna , cxz1972@ukr.net , 0689016524 , Sm5 , 0503420212 , Julia1715 , steol , u_a_litkina , verasani , 0954743137 , 0990302992 , vik.konovalov , Olechka1304 , GeRMaN911 , GanulValentina , Дорофієнко О.В. , Anna7904 , Yustas49 , Martynovvitia , bakusha , аск67 , Шихова , Kozubenko , valentina24041954 , styopkina_l , 0507585187 , dom2654 , Serezka , 380662746173 , L10dmila , berezakv , ZakharovaIrina , Andubovoy , dashynya19082006@yandex.ua , bujhm72 , klepikov , 0666014353 , Zhiganna , johnmcclanetm , kuhtin , the_pushka , IVER1937 , Yulia , homito , olga37 , timoshenkovalery8@gmail.com , Roman , lanovanatalya73 , p19011956 , ssmeluy27 , Elena , Wodokanal 64 , iryska2209 , gurkovskiy79 , web.uzerenko , 0661979044 , olegolejjnik , Andrey5 , Gornyak , IrinaSd , zabigay_olga , malinnochka.ilr@gmail.com , Zhi7973883@gmail.com , u.romanchyk , Morozov , positron , Дмитро Петрович , raisa-tumanyan@mail.ru , 0994373658 , stas2765 , Снигур Анна , молодежн , Назаров , хмельницького21\39 , stilnaja@ukr.net , 0689073711 , belaya19710227@gmail.com , Masik260112 , prouswud@gmail.com , irina.karpenko0757@gmail.com , 954081556 , stasyatimko13@gmail.com , Volkova.nadiya@gmail.com
   
© КП "Жовтоводський водоканал"